Lexus otwiera... kolejną restaurację

Nowy Jork jest kolejnym miastem na mapie, gdzie pojawi się Intersect by Lexus - trzeci na świecie luksusowy klub, gdzie można zobaczyć i zasmakować kreatywne podejście do sztuki kulinarnej w otoczeniu mistrzowskiego designu.

Unikalne centrum, po Tokio i Dubaju zagości także w Nowym Jorku. Trzeci na świecie luksusowy klub Intersect by Lexus powstanie w Meatpacking District na Manhattanie.

Za wygląd wnętrza lokalu odpowiada światowej klasy projektant Masamichi Katayama. Jego dziełem są poprzednie dwa kluby. Ten najnowszy ma 1350 m2 powierzchni i mieści się na trzech piętrach. Na parterze znajdziemy kawiarnię, salon sprzedaży Crafted by Lexus i galerię publiczną.

Na drugim piętrze umieszczono restaurację Intersect by Lexus – NYC a także Cocktail Bar and Lounge. Lokal będzie oferował wykwintne dania autorstwa światowej klasy mistrzów kuchni, zapewniając przy tym wyrafinowaną, choć nieformalną atmosferę.

Trzeci na świecie luksusowy klub Intersect by Lexus powstanie w Meatpacking District na ManhattanieTrzeci na świecie luksusowy klub Intersect by Lexus powstanie w Meatpacking District na Manhattanie fot. DAVID JOSEPH

Program rotacji najlepszych kucharzy świata pozwoli wprowadzać nowe koncepcje kulinarne co cztery do sześciu miesięcy. Lexus zaprosił do współpracy przy ich selekcji prestiżową organizację Union Square Hospitality Group.

W menu Cocktail Baru znajdą się drinki inspirowane czterema porami roku, w tym oryginalne kreacje obok wysublimowanych wersji klasycznych kompozycji. Goście będą mogli wybierać także z karty wyselekcjonowanych win i piw.

Ostatnie piętro należy do prywatnej galerii i zostało zaprojektowane w taki sposób, aby można było je łatwo przystosować do różnych wydarzeń kulturalnych z bogatego programu, który obejmie angażujące doświadczenia VR, instalacje artystyczne, pokazy filmów, panele dyskusyjne, występy i inne wydarzenia.

Lexus zaprosi do współpracy artystów i wizjonerów przy tworzeniu programu opartego na pięciu filarach – gościnności, sztuce kulinarnej, designie, rozrywce i technologii. W programie będą się krzyżować różne aspekty kultury, wnosząc do życia miasta wyjątkowe wydarzenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.