Nowy salon Hondy w Warszawie

Ósmego listopada 2018 r. przy ul. Puławskiej 595 w Warszawie, swoje podwoje otworzył nowy salon i autoryzowany serwis marki Honda. Jeden z najnowocześniejszych obiektów dealerskich w Europie należy do rodziny Wyszomirskich, która od wielu lat jest związana z japońską marką.

Krzysztof Wyszomirski w latach 80-tych XX. wieku otworzył serwis blacharsko-lakierniczy, który jako pierwszy w Polsce uzyskał autoryzację Hondy. Rodzina prowadzi również salon i serwis w Siedlcach.

W salonie Honda Wyszomirski można kupić pełną gamę samochodów i motocykli japońskiej marki. Dodatkowymi atrakcjami były wystawione w salonie: wyścigowa Honda Civic Type-R FK2 TCR, motocykl enduro Honda CRF250 Rally i supersportowa Honda NSX.

Dwa pierwsze pojazdy należą do braci Wyszomirskich, którzy z sukcesami startują w seriach wyścigowych: Mistrzostw Europy Strefy Centralnej samochodów turystycznych (Jakub Wyszomirski) i Mistrzostw Polski Enduro motocykli (Michał Wyszomirski). Honda NSX póki co niestety nie znajdzie się w Polskiej ofercie tej marki. Prawo do sprzedaży tego modelu ma jedynie dziesięciu dealerów w Europie.

Imprezę uświetnili liczni goście, klienci, sąsiedzi, dziennikarze oraz kontrahenci, z prezesem polskiego oddziału Honda Motor Europe Limited, Wiesławem Kołodziejem, na czele. Wspólnie z prowadzącymi program Automaniak, Rafałem Jemielitą i Jarkiem Maznasem oraz braćmi Wyszomirskimi, dokonał uroczystego otwarcia salonu i serwisu. Uroczystość była też okazją do prezentacji najnowszego modelu w ofercie Hondy, SUV-a CR-V, który już trafił do sprzedaży w wersji z silnikiem benzynowym, a odmiana z hybrydowym źródłem napędu znajdzie się w niej w 2019 r.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.