Lincoln Black Label Navigator - Jay Leno zamówił kolejną zabawkę do swojego garażu

Jay Leno to znany kolekcjoner samochodów. W jego garażu znajdziemy niesamowite rarytasy z poprzednich epok, ale były gwiazdor telewizji lubi też nowoczesne i wygodne samochody. Oto jego najnowszy nabytek.

Na tegorocznych targach SEMA zaprezentowano nowego Lincolna Black Label Navigator z przedłużonym rozstawem osi. To egzemplarz przygotowany na zamówienie gwiazdy telewizji. Nadwozie potężnego SUV-a pomalowano lakierem Chroma Crystal Blue z elementami pomalowanymi mrocznym lakierem Black Label Yacht Club.

W ramach indywidualizacji samochodu pojawiły się mocno przyciemnione szyby, detale z ciemnego chromu oraz nowe felgi. We wnętrzu znajdziemy połączenie jasnej kolorystyki z ciemną tonacją skórzanej tapicerki oraz klimatycznego oświetlenia. Wszystkie zmiany zaprojektowano w Lincoln Design Studio, a ich wykonaniem zajęła się firma Galpin Motors & Auto Sports z Kalifornii.

Pod maską tej potężnej maszyny pracuje podwójnie doładowany silnik EcoBoost V6 o pojemności 3,5-litra. Maszyna rozwija 450 KM maksymalnej mocy i połączono ją z 10-biegową przekładnią automatyczną. Samochód prosto z targów SEMA zostanie przetransportowany do garażu Jaya Leno.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.