Volkswagen Tiguan Offroad - Volkswagen wprowadza "terenową" wersję Tiguana i obniża ceny zwykłych odmian

Kompaktowy SUV z Wolfsburga cieszy się coraz większą popularnością. Dlatego Volkswagen postanowił wprowadzić Tiguana w wersji Offroad. Samochód już niebawem trafi do salonów.

Jak sama nazwa wskazuje, Tiguan Offroad to samochód w uterenowionej wersji. W standardzie wyposażony jest w napęd na wszystkie koła 4Motion z systemem 4Motion Active Control, oferującym kilka trybów jazdy. Służy do tego przełącznik na konsoli środkowej z oznaczeniami trybów: Onroad, Offroad oraz Snow. W zależności od wybranego profilu, zmienia się napęd oraz szereg systemów asystujących w celu zapewnienia jak najlepszej trakcji. Na razie nie wiadomo, ile za samochód przyjdzie zapłacić w Polsce. Pewnym jest tylko to, że Volkswagen wyraźnie obniżył ceny zwykłej odmiany Tiguana. Poniżej znajdziesz cennik wszystkich dostępnych w Polsce wersji.

Wygląd nadwozie odróżnia się od standardowej wersji. Tiguan w wersji Offoad ma nowy zderzak przedni, który zwiększa kąt natarcia. Pod nim zamontowano osłonę silnika. Podobny element zainstalowano również pod tylnym zderzakiem. Całość dopełniają srebrne nakładki na progi oraz matowe relingi dachowe w ciemnym kolorze.

Volkswagen Tiguan Offroad będzie dostępny z pełną paletą silników benzynowych i wysokoprężnych. Wszystkie będą dostępne z 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią biegów.

Poniżej sprawdzisz polskie ceny zwykłego Tiguana na wyprzedaży. Teraz SUV Volkswagena jest dużo tańszy.

***
Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.