Kolejne zmiany w Top Gear. Odchodzą znani prezenterzy

Popularny program telewizyjny będzie miał dwóch nowych prezenterów. Po całkiem udanym sezonie nie zobaczymy już na ekranach Matta LeBlanc i Rory`iego Reida. Zamiast nich pojawią się nowe twarze.

Matt LeBlanc już wcześniej potwierdził swoje odejście z programu, ale przez następny sezon będzie można go zobaczyć w serii. Debiutował w serii Top Gear jako aktor kojarzony głównie z serialem „Przyjaciele”, ale w każdym z odcinków dawał się poznać jako maniak czterech kółek. Jednak z czasem okazało się, że realizacja programu motoryzacyjnego wymaga bardzo dużo zaangażowania i czasu. Z głównego programu znika również Rory Reid, ale ma być nadal powiązany z serią. Będzie występować w spin-offie „Extra Gear” wraz z Sabine Schmitz.

W programie pozostanie Chris Harris i dołączy do niego Paddy McGuiness, prezenter radiowy i telewizyjny, który prowadził program „Stars in Their Cars”. Kolejnym prezenterem, który uzupełni skład będzie Andrew „Freddie” Flintoff – były gracz krykieta i prezenter telewizyjny.

Zanim nowa ekipa zacznie przygotowywać kolejny sezon Top Gear, na początku przyszłego roku zadebiutuje ostatnia seria Top Gear, w której współprowadzącym będzie Matt LeBlanc.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.