Komentarze (77)
Kierowcy będą mieć łatwiejsze życie? Politycy obiecują zmiany - m.in. koniec z wożeniem prawa jazdy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 0

  dopiero będzie burdel na drogach ---współczuje kierowcom .

 • Gość: wariato

  Oceniono 1 raz -1

  łatwiejsze życie to mamy od dnia w którym wymyślono yanosika, cała reszta to krok do przodu

 • fctheduck

  Oceniono 5 razy -1

  Ale nie ma śladu o tym, że te zmiany były przygotowane przez PO, a PiS chrzaniła się 3 lata, żeby je wprowadzić...

 • Gość: Felek

  Oceniono 5 razy -1

  Toc to so popie...ni ludzie co wymyslajo to przepisy,ja jak zapomne prawa jazdy to i zapomne dowodu osobistego bo trzymam go w portfelu razem z jeszcze innymi kartami,czy ktoś inny robi inaczej??????

 • Gość: abc

  Oceniono 4 razy -2

  1. Bez naklejki, bez karty pojazdu. Czy w Ministerstwie Cyfryzacji powstał jakiś Klub Wspierania Złodziei Samochodowych?
  2. Kulsony będą teraz wzywane do KAŻDEJ stłuczki, jeśli winny kierowca powie poszkodowanemu "Nie mam ze sobą prawa jazdy, ani dowodu ubezpieczenia".

 • mcguirre

  Oceniono 3 razy -3

  No to podła zmiano proponuję, aby przypodobać się suwerenowi i znieść egzaminy na prawo jazdy. Po co komu taki dokument. Przecież każdy suweren jest najlepszym kierowcą pod słońcem co ma odzwierciedlenie w świetnych statystykach wypadków. Dla tych co się cieszą, teraz na policję będziecie w razie czego czekać pól dnia bo wolicie czekać niż wozić kawałek plastiku ważący tyle co nic.

 • chmjel

  Oceniono 13 razy -3

  No, wreszcie. Normalność, na którą czekałem od lat.

 • nowy4444

  Oceniono 17 razy -3

  Warszawiaki i tak będą głosować na PO nawet jak zniesie te udogodnienia. Sekta i tyle.

 • jael53

  Oceniono 12 razy -4

  Słucham, kiedy zostanie wprowadzony pakiet ułatwień dla mieszkańców, którym zafundowano (oczywiście z obejściem przepisów już istniejących) przybliżenie drogi do domów; no i dla pieszych, którzy w Polsce nadal są zwierzyną łowną dla uprzywilejowanych na wszystkie sposoby obywateli zmotoryzowanych. Takie inicjatywy, o ile wiem, raczej się utrąca. A ponieważ ze stanowieniem prawa są wiecznie kłopoty, to może jednak warto po prostu skopiować jakieś rozwiązanie działające, a niegłupie - duńskie, fińskie, szwajcarskie, a choćby i austriackie.

 • Gość: gość

  Oceniono 5 razy -5

  Tak tylko co to da skoro wielu ludzi prawa jazdy nie posiada a chciało by mieć. Bo np w wielu przypadkach jest potrzebne do tego by mieć lepszą pracę, by być bardziej mobilnym w końcu w tym kraju prawie 14 mln ludzi jest wykluczonych komunikacyjnie i tym samym dla nich o pracę jest trudniej Ale nie w - Polsce muszą być tysiące pytań do egzminów i pozbawiona sęsu jazda po łuku które niczego nie uczą a już na pewno bezpiecznej jazdy. I żeby jeszcze zinteresowany "prawkiem" podchodził ze 100 razy i tym samym utrzymywał tę rozpasaną kastę pracowników WORD Bo jak nie to czeka na niego nowy "bat" Niech tylko spróbuje jeździć bez prawa jazdy to czeka na niego kara 5000 zł jednym słowem to "Środowisko" prócz tego że uniemożliwia innym rozwój to jeszcze może doprowadzić do nędzy albo więzienia bo spróbuj dać wtedy łapówkę policjantowi żeby tych 5000 nie zapłacić to się tobą CBA zajmie Panowie z WORD wy wszyscy jesteście odpowiedzialni za co najmniej połowę śmiertelnych wypadków na drogach w tym kraju bo umiecie tylko drenować pieniądze od ludzi a nie uczyć ich bezpiecznej jazdy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX