Land Rover Defender - legendarna, brytyjska terenówka wraca do gry! Mamy pierwsze zdjęcia

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego Land Rovera. Co ciekawe, samochód nie został przyłapany przez żadnego "motoryzacyjnego paparazzi".

Pracownicy brytyjskiej marki chyba nie mogą się doczekać nowego modelu tak samo jak najwięksi fani Land Rovera. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia zamaskowanego samochodu dostarczone przez koncern. Wszystko wskazuje na to, że prace nad nowym Defenderem są bardzo zaawansowane, a samochód już niebawem odsłoni swoje oblicze.

Zdjęcia zaprezentowane w sieci pokazują mocno zakamuflowany egzemplarz w okolicy fabryki w brytyjskim Solihull. To pierwsza i zarazem najbardziej konkretna wiadomość na temat nowego modelu od 2016, gdy władze koncernu zadecydowały o zakończeniu produkcji.

Nowe wcielenie pojawi się na rynku nie wcześniej niż w 2020 roku, ale możemy się spodziewać masy nowoczesnych technologii na pokładzie. Co najważniejsze, zdjęcia wskazują, że samochód zachowa swój pudełkowaty kształt. Więcej informacji na temat nowego Land Rovera Defendera poznamy na przełomie najbliższych miesięcy.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.