Alfa Romeo Giulia, Stelvio i Giulietta B-Tech - cennik. Alfa wprowadza specjalną serię modeli

Włoska marka wzbogaca swoją gamę modelową o specjalną wersję wyposażenia B-Tech. Wybrane modele mają teraz nowe detale wykończenia, specjalne wzory obręczy kół i bogate wyposażenie zwiększające komfort i bezpieczeństwo. Ile kosztują w Polsce?

Alfa Romeo wprowadza do sprzedaży nową serię specjalną B-Tech, która obejmie modele Giulia, Stelvio i Giulietta, ale ostatni z wymienionych modeli będzie dostępny w ofercie dopiero od końca września. Wtedy też importer opublikuje cennik.

Samochody będą wyposażone w nowe elementy wykończenia – w osłonie chłodnicy pojawi się nowy element w kształcie litery V, ciemne obudowy lusterek, oksydowana końcówka wydechu i emblemat na pokrywie bagażnika. Oprócz tego w ofercie pojawiły się specjalne obręcze kół o rozmiarach 19- (Giulia) i 20-cali (Stelvio). Dodatkowo model Stelvio otrzymał czarne, błyszczące akcenty na tylnym zderzaku i relingach. Giulię wzbogacono o przedni i tylny zderzak z wersji Veloce.

Alfa Romeo Giulia, Stelvio i Giulietta B-TechAlfa Romeo Giulia, Stelvio i Giulietta B-Tech fot. Alfa Romeo

Na pokładzie Giulii i Stelvio pojawiły się: tempomat adaptacyjny, system multimedialny Alfa Connect z ekranem 8,8-cala (obsługuje Apple CaPlay), radio DAB, biksenonowe reflektory przednie, a także Alfa Connected Services, czyli pakiet usług Alfa Romeo (powiadamianie o wypadku e-call oraz system powiadamiania o awarii b-call, monitorowanie statusu pojazdu i funkcje GPS, wszystko zarządzane za pomocą aplikacji Alfa Connect).

Alfa Romeo Giulietta B-Tech wyróżnia się błyszczącymi elementami wykończenia na grillu, obudowach lusterek, klamek drzwi, ramek reflektorów przeciwmgłowych, końcówki wydechu i loga na tylnej klapie. Wygląd specjalnej wersji podkreślają też czarne, błyszczące, 18-calowe obręcze kół i kołpaczki między śrubami.

Alfa Romeo Giulia, Stelvio i Giulietta B-TechAlfa Romeo Giulia, Stelvio i Giulietta B-Tech fot. Alfa Romeo

We wnętrzu pojawiły się następujące elementy wyposażenia: pakiet Pack Tech z systemem Alfa Connect 7”, radio by Alpine obsługujące Apple CarPlay i Android Auto, kamerę cofania i czujniki parkowania tylne, wejście USB-HDMI i Mopar Connect połączony z usługami Uconnect LIVE (pomoc drogowa, pomoc w razie wypadku lub awarii, pomoc w lokalizowaniu pojazdu po kradzieży, sterowanie niektórymi funkcjami, jak blokowanie lub odblokowanie drzwi).

Alfa Romeo Giulia i Stelvio B-Tech - ceny w Polsce:

  • Giulia B-Tech 2.0 2.0 GME MultiAir 200 KM AT8 -175 000 zł
  • Giulia B-Tech 2.2 JTDM 190 KM AT8 - 185 500 zł
  • Giulia B-Tech 2.2 JTDM 190 KM AT8 AWD Q4 - 198 500 zł
  • Stelvio B-Tech 2.0 GME MultiAir 200 KM AT8 AWD Q4 - 199 400 zł
  • Stelvio B-Tech 2.0 GME MultiAir 280 KM AT8 AWD Q4 - 223 400 zł
  • Stelvio B-Tech 2.2 JTDM 190 KM AT8 AWD Q4 - 214 200 zł
  • Stelvio B-Tech 2.2 JTDM 210 KM AT8 AWD Q4 - 216 200 zł
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.