DS3 Crossback - potężny wyciek zdjęć tuż przed premierą

Filip Trusz
Koncernowi PSA nie udało się utrzymać w tajemnicy swojego najnowszego SUV-a. Zdjęcia DS3 Crossbacka wyciekły do sieci na dzień przed premierą. Jak Wam się podoba jeden z najbardziej szalonych crossoverów na rynku?

Oficjalna prezentacja DS3 Crossback została zaplanowana na dzisiejsze popołudnie, ale już w nocy w Internecie pojawiły się zdjęcia nowego SUV-a. Skupimy się więc tutaj na wyglądzie DS3 Crossbacka, a obszerniejszy materiał ze szczegółowymi danymi technicznymi przygotujemy, kiedy DS zdradzi wszystkie tajemnice nowego projektu.

DS3 Crossback zaproponuje kierowcom równie awangardową stylistykę, co jego starszy i większy brat DS7 Crossback. Mały crossover jest chyba jeszcze odważniejszy... Zaskakują zwłaszcza przedziwne słupki B. Czy będzie to najładniejszy crossover w klasie? Wywoła pewnie spore kontrowersje, ale trzeba przyznać Francuzom, że są w awangardowym designie bardzo konsekwentni. DS3 Crossbackowi nikt nie zarzuci nudy - auto będzie na ulicy wyglądać zjawiskowo.

DS3 CrossbackDS3 Crossback fot. DS

Na zdjęciach z przecieku możemy zajrzeć także do wnętrza DS3 Crossback. Projekt kabiny również przypomina DS7 Crossback, a francuskim projektantom nie znudziły się wszechobecne linie i romby.

DS3 CrossbackDS3 Crossback fot. DS

Na paru fotografiach widzimy DS3 Crossback w wersji E-Tense. Całkiem prawdopodobne, że to odmiana w pełni elektryczna, a przynajmniej takie informacje pojawiały się nieoficjalnie. E-Tense miałby mieć 113-konny e-motor, baterie o pojemności 50 kWh i 450 km zasięgu.

Źródło: carscoops.com

Więcej o: