Audi Visualization Engine - Audi uruchamia trójwymiarowy konfigurator

Producent z Ingolstadt jako pierwszy na świecie uruchamia możliwość trójwymiarowej konfiguracji samochodów na stronie internetowej. Zamiast statycznych obrazów klient może teraz w czasie rzeczywistym spojrzeć na animowany pojazd z perspektywy 360 stopni.

Nowe narzędzie Audi Visualization Engine pozwala klientom na trójwymiarowe, interaktywne skonfigurowanie i spersonalizowanie wybranego samochodu. Klient może z pomocą tego programu np. włączać światła, a nawet otwierać i zamykać drzwi. Do wyboru dostępnych jest kilka milionów elementów konfiguracji modeli i ich wyposażenia.

Skonfigurowane auto można przenieść w dowolne otoczenie przy pomocy jednego kliknięcia, np. w tunelu, czy w zielonym krajobrazie Islandii. Klient może przyjrzeć się z bliska nawet najmniejszym detalom, takim jak wykończenie paneli ozdobnych, światłom do jazdy w dzień i światłom postojowym, czy otwieraniu i zamykaniu się dachu w przypadku wersji kabriolet.

Prezentacja modelu Skody w wersji L&K

Trójwymiarowy model można oglądać na stronie internetowej Audi wyszukanej na jakimkolwiek urządzeniu połączonym z internetem. Nie ma konieczności pobierania dodatkowych aplikacji, czy podłączania dodatkowego sprzętu. Trójwymiarowa aplikacja korzysta z technik renderingu stosowanych w grach komputerowych.

Audi Visualization Engine zostanie uruchomiony na wybranych rynkach: m.in. w Polsce, w Niemczech, w Wielkiej Brytanii, Francji i w Hiszpanii, a poza Europą m.in. w USA i w Japonii.

Więcej o:
Komentarze (8)
Audi Visualization Engine - Audi uruchamia trójwymiarowy konfigurator
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: brajaken

  0

  oplata emisyjna nie odbije sie na nas. to beda pokrywaly paliwowe korporacje, a nie ludzie. przeciez to nie przez to podrozalo paliwo tylko przez arabow i zydow

 • Gość: Khorsj

  0

  przez niego wszystko rosnie na stacjach zachodnich

 • Gość: Szymon

  0

  Mogłem się tego spodziewać po Trumpie, po jego decyzji wysokie ceny zostaną z nami na dłużej.

 • Gość: turbo

  0

  prognozy średnich cen ropy na najblizszy czas przez to ze usa zerwalo porozumienie nuklearne z iranem są niestety teraz wyzsze niż miesiac temu.

 • Gość: Lisek

  0

  dobrze że temat opłaty emisyjnej wciąż się rozwija, dzięki temu w najbliższym czasie w końcu odetchniemy czystym powietrzem !

 • Gość: oscar

  0

  chcecie miec czyste powietrze, bez smogu to sie cieszcie ze paliwo drozeje przez trumpa i arabow co sie na nim odgrywaja

 • Gość: Mirena

  0

  rozpada sie przemysl naftowy w wenezueli no i nam sie dostaje podwyzkami cen paliw

 • Gość: brajaken

  0

  Trzeba myśleć, co się robi Panie Trump! Teraz wszyscy mamy po głowie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX