"Turnus Sierpniowych Wyprzedaży" w salonach Fiata, Jeepa, Alfy Romeo i Abartha

Po bardzo udanej akcji promocyjnej "Noc Cudów" FCA Poland oferuje kolejną niestandardową akcją promocyjną. "Turnus Sierpniowych Wyprzedaży" to oferta skierowana do Klientów indywidulanych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Na Klientów czekają atrakcyjne rabaty, dla przykładu na Fiata Tipo aż do 10 000 zł na crossover 500X nawet 14 500 zł, a na modne Jeepy Renegade'a i nowego Compass odpowiednio do 22 500 i 33 000 zł!

Wyprzedażowe ceny łączą się z promocyjnym finansowaniem spółek finansowych Grupy FCA: FCA-Group Bank i FCA Leasing- leasingami 4U i 4Uplus oraz kredytem 4U, charakteryzującymi się niskimi kosztami dla Klienta. Turnus Sierpniowych Wyprzedaży trwa od 6 do 25 sierpnia. Pełna lista samochodów objętych rabatami jest dostępna na stronie www.sierpniowawyprzedaz.pl

Sukces lipcowej „Nocy Cudów" zorganizowanej w Salonach Fiata, Jeepa, Alfy Romeo i Abartha pokazał, że Polacy są gotowi na zakup nowych samochodów, a ich decyzje powstrzymują wysokie ceny rynkowe pojazdów.

Wychodząc naprzeciw tym potrzebom FCA Poland kontynuuje akcje promocyjne, dzięki którym polscy Klienci indywidualni oraz małe i średnie przedsiębiorstwa mogą nabyć nowe samochody w cenach niższych nawet o kilkadziesiąt tysięcy złotych od standardowych cen cennikowych. „Turnus Sierpniowych Wyprzedaży", który rozpoczyna się w poniedziałek, 6 sierpnia, pozwoli rodzimym Klientom zaoszczędzić nawet 10 000 zł przy zakupie bestsellerowego Fiata Tipo i do 14 500 zł przy kupnie modnego crossovera 500X. Osoby, które zdecydują się na najpopularniejszego w Polsce Jeepa Renegade'a mogą liczyć na zniżkę w wysokości do 22 500 zł, a w przypadku nowego Compassa nawet 33 000 zł.

Turnus Sierpniowych WyprzedażyTurnus Sierpniowych Wyprzedaży fot. FCA

Dodatkowo, podczas „Turnusu Sierpniowych Wyprzedaży" niezwykle atrakcyjne rabaty na nowe samochody marek Fiat, Jeep, Alfa Romeo i Abarth łączą się z promocjami finansowymi nazwie 4U, czyli „Dla Ciebie". Promocyjne finansowanie dotyczy zarówno leasingu dla przedsiębiorców (Leasing 4U i 4U plus oferowany przez FCA Leasing Polska Sp. z o.o.), jak i kredytu dla osób prywatnych i przedsiębiorców (Kredyt 4U oferowany przez FCA-Group Bank Polska S.A.). Oba produkty charakteryzują się niskimi kosztami dla Klienta: w przypadku Leasingu 4Uplus to rata netto wynosząca tylko 1% ceny pojazdu brutto, a w Kredycie 4U oprocentowanie na poziomie od 0,49% do 5,99% (nawet na 72 miesiące) i niska minimalna wpłata własna już od 10% wartości pojazdu.

„Sierpień tradycyjnie uznawany jest za okres urlopowy, a zatem nieco mniej atrakcyjny w sprzedaży samochodów. My jednak jesteśmy przekonani, że konsumenci przez cały rok są skłonni skorzystać z ofert promocyjnych i dlatego w sierpniu nie zwalniamy obrotów. Nasza lipcowa akcja specjalna „Noc Cudów" udowodniła, że korzystna oferta, połączona z oryginalną kampanią komunikacyjną, może przynieść doskonałe efekty handlowe w tzw. martwym sezonie, osiągnęliśmy rekordowe wyniki sprzedaży, a Klienci licznie odwiedzali nasze Salony i wyjeżdżali z nich nowymi Jeepami, Fiatami i Alfami Romeo. Obecnie na placach naszych Dealerów dostępne są od ręki wszystkie modele, więc razem z naszą siecią sprzedaży już dziś jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjne oferty zakupowe, w połączeniu z atrakcyjnym promocyjnym finansowaniem. Klienci nie muszą zatem czekać na wyprzedaże do września" - podsumowuje Rafał Grzanecki, Dyrektor Marketingu FCA Poland.
Więcej o: