Startuje pierwszy salon McLarena w Polsce!

Portfolio luksusowych marek samochodowych nad Wisłą cały czas się poszerza. Oprócz Ferrari, Lamborghini czy Bentleya przyszedł czas na McLarena.

Pierwszy salon McLarena w Polsce otworzy znany i doświadczony dealer samochodowy – grupa Auto Fus, do tej pory zajmująca się sprzedażą takich marek jak MINI, BMW, a od niedawna Alpina i Rolls-Royce.

Nowy salon zostanie uruchomiony przy ul. Ostrobramskiej 63, tuż obok pozostałych salonów należących do grupy Auto Fus. Według danych dostarczonych przez IBRM Samar, do tej pory w Polsce zarejestrowano 11 egzemplarzy samochodów marki McLaren. To niewielka liczba, ale przedstawiciele grupy Auto Fus twierdzą, że otrzymują liczne zapytania od klientów na temat modeli McLarena. Do tego obserwacje rynkowe wykazały, że w ofercie firmy powinna się pojawić supersportowa marka.

W pierwszym salonie brytyjskiej marki będzie można zamówić takie modele jak 540C, 570S Coupe, 570S Spider, 570GT, 600LT i 720S. Wspomniane auta oferują od 540 do 720 KM maksymalnej mocy. Cennik startuje od poziomu 200 tys. euro za najtańszy model.

Więcej o: