Startuje pierwszy salon McLarena w Polsce!

Portfolio luksusowych marek samochodowych nad Wisłą cały czas się poszerza. Oprócz Ferrari, Lamborghini czy Bentleya przyszedł czas na McLarena.

Pierwszy salon McLarena w Polsce otworzy znany i doświadczony dealer samochodowy – grupa Auto Fus, do tej pory zajmująca się sprzedażą takich marek jak MINI, BMW, a od niedawna Alpina i Rolls-Royce.

Nowy salon zostanie uruchomiony przy ul. Ostrobramskiej 63, tuż obok pozostałych salonów należących do grupy Auto Fus. Według danych dostarczonych przez IBRM Samar, do tej pory w Polsce zarejestrowano 11 egzemplarzy samochodów marki McLaren. To niewielka liczba, ale przedstawiciele grupy Auto Fus twierdzą, że otrzymują liczne zapytania od klientów na temat modeli McLarena. Do tego obserwacje rynkowe wykazały, że w ofercie firmy powinna się pojawić supersportowa marka.

W pierwszym salonie brytyjskiej marki będzie można zamówić takie modele jak 540C, 570S Coupe, 570S Spider, 570GT, 600LT i 720S. Wspomniane auta oferują od 540 do 720 KM maksymalnej mocy. Cennik startuje od poziomu 200 tys. euro za najtańszy model.

Więcej o:
Komentarze (14)
Salon McLarena w Polsce
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bsbsbai

  0

  Niestety, ale moc mclaren podaje w Ps, a nie HP więc przedział mocy to od 530 do 710 koni

 • Gość: bajkopisarz

  0

  Trzeba myśleć, co się robi Panie Trump! Teraz wszyscy mamy po głowie.

 • Gość: JubelFan

  0

  Zawsze gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, jednak to my nim nie jesteśmy tylko eksporterzy

 • Gość: wsad

  0

  Nie rozumiem, dlaczego środowisko jest tak pomijane pod wszystkimi względami, chrońmy środowisko i uaktywnijmy opłatę emisyjną!

 • Gość: Mirena

  0

  dobrze że temat opłaty emisyjnej wciąż się rozwija, dzięki temu w najbliższym czasie w końcu odetchniemy czystym powietrzem !

 • Gość: mar

  Oceniono 1 raz -1

  Spodziewałem się, że z biegiem czasu odczujemy konflikty geopolityczne i nawet jak Morawiecki walczy z cenami to amerykanie i zydzi je winduja

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX