Ford ma zupełnie nowy pomysł na model Fusion

Ciekawy los spotka model Fusion, który w niedalekiej przyszłości będzie konkurentem Subaru Outback.

Ford zamierza odmienić swoją gamę modelową za wielką wodą. W najbliższych latach modele o klasycznych bryłach ustąpią miejsca modnym crossoverom. Swojej przyszłości mogą być jednak pewne modele takie jak Mustang i Focus Active.

Ford Fusion oferowany w Stanach Zjednoczonych to średniej wielkości sedan, odpowiednik europejskiego Mondeo. Samochód ma jeszcze przed sobą kilka lat rynkowego życia, ale już teraz wiadomo, że całkowicie zmieni swój wygląd. Ford chce rywalizować w segmencie, gdzie do tej pory występowało Subaru Outback, Volkswagen Golf Alltrack, Volvo V60 Cross Country, Audi A4 Allroad czy Buick Regal TourX.

Nie wiadomo, czy decyzja o zakończeniu produkcji Forda Fusion w obecnej formie będzie miała wpływ na jego europejskiego odpowiednika. Pod koniec tego roku na Starym Kontynencie pojawi się odświeżona wersja Mondeo, ale przyszłość tego modelu jest niejasna.

Więcej o:
Komentarze (7)
Nowy Ford Fusion
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rybka

  Oceniono 43 razy 37

  Typowy "artykuł" Błażeja Bonera, "dziennikarza". Pięć zdań na krzyż, z których nic nie wynika. Nie wstyd to tak udawać, że się pracuje?

 • blekot

  Oceniono 23 razy 21

  japier_e a gdzie ten artykuł??!?!?!

 • Gość: Hondziarz

  Oceniono 20 razy 14

  Ford nie przynosi korzyści panu B. / co innego Volkswagen / więc pseudodziennikarz sie nie wysilił. Przyjdzie do opisu Volkswagena czy Skody to B. sie przyłoży do pisania pochwalnych artykułów.

 • wawiak80

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wiem co Fusion/Mondeo ma wspólnego z VW Golf przeciez to zupełnie inne segemnty rynku. Nie chodzi o rodzaj nawozia ale jego rozmiar

 • xmugenx

  Oceniono 1 raz 1

  Zabawne nazwisko, musi być niezręcznie za granicą przedstawiać się Mr. Boner.

 • dupajasi0

  Oceniono 1 raz 1

  Nie wiem czego nie kumacie. Ford chce w USA zrobić z Fusion uterenowione i podwyższone kombi. ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX