Tak będą wyglądać nowe Ople

Niemiecka marka próbuje znaleźć swoje miejsce pod skrzydłami nowego właściciela - grupy PSA. Styliści Opla przygotowali zupełnie nową koncepcję designu, a nadchodzący koncept ujawni tą wizję.

Wiceprezes Opla odpowiedzialny za design wraz z zespołem przeanalizowali dotychczasową filozofię projektowania i zmodyfikowali ją tak, żeby podkreślała wszystkie najważniejsze wartości dla marki. Główne założenie jest takie, że samochody Opla mają być „odważne” i „czyste”. Mają być projektowane według filozofii „Opel Compass” – przedni pas ma się skupiać wokół dwóch osi, które będą przecinać emblemat marki.

Opel chce projektować mniej skomplikowane i nowocześniej wyglądające samochody, które przy okazji będą się cechować charakterystycznym designem. Pojawią się proste, ale mocno przetłoczone powierzchnie, odważne linie i bardzo szczegółowe detale.

Jeszcze w tym roku zostanie zaprezentowany koncept, który pokaże kierunek designu niemieckiej marki. Pierwszym modelem, który przejmie nową filozofię będzie nowa Corsa.

Zapowiedź nowego wyglądu OpliZapowiedź nowego wyglądu Opli Fot. Opel

Więcej o:
Komentarze (10)
Nowy wygląd Opli
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rybka

  Oceniono 22 razy 14

  Tak będą wyglądały nowe Ople - krzyczy tytuł, a z tekstu poza jakimiś ogólnymi banałami nic w tym zakresie nie wynika. Dziennikarstwo wysokiej jakości po prostu...

 • adam3407

  Oceniono 6 razy 4

  Jest taki brzydki, że schowali go pod prześcieradłem

 • Gość: M.mirek

  0

  Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać na żywo. Jak byłem w wypożyczalni Panek to patrzyłem na ich modele i dobrze się prezentowały

 • sztucznypolak

  Oceniono 2 razy 0

  "przedni pas ma się skupiać wokół dwóch osi, które będą przecinać emblemat marki"
  WTF ?

 • Gość: błyskawica

  Oceniono 2 razy 0

  1.0 tsi?

 • lech2011

  Oceniono 2 razy 0

  Niemcy zapowiadają je jednym zdjęciem

  I co na to Francuzi?

 • Gość: Macho

  Oceniono 2 razy -2

  To nie ma żadnego znaczenia jak będzie wyglądał Opel skoro montuje się tam 3-cylindrowe "motorki". Czy to jest traktor?

 • Gość: hfx

  Oceniono 12 razy -4

  francuski opel bije brzydotą nawet nowe kije

 • Gość: Drzewica

  Oceniono 10 razy -6

  O poszukiwanych od kilku lat samochodach Nissan Tiida, tanich i niezawodnych, motoryzacyjna prasa nie pisze ani słowa! Nie pozwala niemiecki właściciel gazet? Nowoczesnych samochodów Nissan Kicks, wypierających Juke w Ameryce, i nie tylko, w Europie nie ma nawet w planach. Nie pozwala wspólnik Renault promujący tu Captura?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX