Rolls-Royce - legendarne, luksusowe samochody jadą przez Polskę

Klub zrzeszający właścicieli Rolls-Royce`ów zbudowanych przed 1940 r. uczci setną rocznicę odzyskania niepodległości przejazdem po Polsce. Wydarzenie odbędzie się pod koniec tego miesiąca.

Czterdzieści egzemplarzy luksusowych Rolls-Royce`ów zbudowanych przed 1940 rokiem wystartuje z Gdańska i przejedzie przez Warszawę, Kraków, Niemczę i Jelenią Górę. W kolumnie znajdzie się kilka egzemplarzy modeli Silver Ghost, które powstały przed i po I Wojnie Światowej, a także modele z lat 20. i 30. – 20/25 HP, 25/30 HP oraz Phantomy trzech generacji.

Samochody będzie można podziwiać na drogach, ale także podczas wizyty w Gdańsku 25 czerwca, w Warszawie 28 czerwca oraz w Krakowie – 29 i 20 czerwca. Od 2 do 5 lipca pojawią się na Dolnym Śląsku.

Sir John Stuttard, przewodniczący 20-Ghost Club, powiedział: “Mamy zaszczyt pogratulować Polsce setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Jesteśmy bardzo podekscytowani perspektywą odkrywania tego wspaniałego kraju, zaczynając od północy i kończąc w południowej jego części.”

Więcej o:
Komentarze (14)
Rolls-Royce - legendarne, luksusowe samochody jadą przez Polskę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Koko

  0

  Trzeba myśleć, co się robi Panie Trump! Teraz wszyscy mamy po głowie.

 • Gość: bbb

  0

  Spodziewałem się, że z biegiem czasu odczujemy konflikty geopolityczne i nawet jak Morawiecki walczy z cenami to amerykanie i zydzi je winduja

 • Gość: Wit121

  0

  Zawsze gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, jednak to my nim nie jesteśmy tylko eksporterzy

 • Gość: Wrocl

  0

  To dobra mobilizacja na przesiadkę na rower, oszczędność i aktywność to lubię!

 • Gość: Zigy

  0

  Elektromobilność to przyszłość, olac ceny paliw

 • Gość: Bartek

  0

  to trump podwyzszyl nam ceny paliwa

 • Gość: evil

  0

  ludzie. ogarnijcie sie. wszytkie ceny paliw poszly w gore bo sytuacja w zatoce perskiej czy wyjscie usa z porozumienia nuklearnego z iranem sa wina Donalda Trumpa i stojacych z nim zydow

 • Gość: QQ

  0

  prognozy średnich cen ropy na najblizszy czas przez to ze usa zerwalo porozumienie nuklearne z iranem są niestety teraz wyzsze niż miesiac temu.

 • Gość: cda

  0

  Paliwo zdrożało bo ceny ropy ida w gore przez Trumpa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX