Kamil Glik w hybrydowym superaucie - nasz gwiazdor jeździ BMW i8

Kamil Glik, nasz najlepszy środkowy obrońca, niedawno pochwalił się na swoim Facebooku, że jeździ BMW i8. Hybrydowy supersamochód rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,4 s.

Całą piłkarską Polską wstrząsnęła wczoraj informacja o pechowej kontuzji Kamila Glika podczas treningowej gierki w siatkonogę. Kamil Glik udał się już do swojego klubowego lekarza we Francji, a nam pozostaje tylko czekać na dobre informacje. Trudno sobie wyobrazić linię obrony naszej reprezentacji bez najlepszego środkowego obrońcy.

Całkiem niedawno Kamil Glik miał znacznie lepszy humor, a na swoim oficjalnym koncie na serwisie Facebook chwalił się, że jeździ nowym niemieckim supersamochodem - obrońca nawiązał współpracę z dealerem BMW Zdunek, który użyczył mu nowego i8.

Zobacz także: Lewandowscy jeżdżą Maybachem. Nowa limuzyna pary kosztuje kilkaset tysięcy zł

Nowe BMW i8, którym Kamil Glik będzie jeździł do rozpoczęcia Mistrzostw Świata kosztuje wyjściowo 636 800 zł. BMW i8 to hybryda, a lekko wzmocniony przy okazji liftingu układ oferuje kierowcy aż 374 KM mocy. Osiągi wersji coupe, którą widzicie na zdjęciach piłkarza to 4,4 s do setki i 250 km/h prędkości maksymalnej.

Kamilowi gratulujemy wyboru auta i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

W galerii zamieszczamy zdjęcia BMW i8 w dwóch wersjach nadwoziowych - niedawno do coupe dołączył także Roadster, o którym więcej dowiecie się tutaj: BMW i8 Roadster - sportowa hybryda ściąga dach

Więcej o:
Komentarze (48)
Kamil Glik w hybrydowym superaucie - nasz gwiazdor jeździ BMW i8
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Kris Budyń-Mróz

  Oceniono 55 razy 39

  A tu nagle kontuzja barku, która znacznie utrudni kręcenie kierownicą tego lansiarskiego auta.
  Swoją drogą, czy to jest moralne aby kopacze ganiający za piłką zarabiali takie pieniądze, podczas gdy wielu na prawdę ciężko pracujących ludzi ledwo wiąże koniec z końcem?

 • Gość: podpisz się

  Oceniono 33 razy 27

  jeździ beemką to dresu nie musi zdejmować, praktyczne rozwiazanie

 • jck12

  Oceniono 23 razy 21

  Ciekawe za ile dni musi zwrócić do salonu.

 • Gość: bj

  Oceniono 17 razy 13

  A czym jeździ Justyna Kowalczyk, Adam Małysz, Otylia Jędrzejczak, Robert Korzeniowski, Mariusz Czerkawski i im podobni o wiele wybitniejsi sportowcy o dużo donioślejszych sukcesach?

 • kloceklego

  Oceniono 7 razy 7

  "Glik dostał na pocieszenie nowe auto. "

  post z 26 maja, kontuzji doznał 4 czerwca, pocieszenie z jakiego powodu? gdzie logika, Janku Zomer, autorze? a, zapomniałem, chodzi o żebranie odsłon.

 • remo29

  Oceniono 6 razy 6

  Fotele z funkcją masażu barku wskazane.

 • invest_pl

  Oceniono 4 razy 4

  samochody sa już wśród kopaczy passe. Teraz liczą się helikoptery. A pomyśleć że wcześniej była fryzurka na żel.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX