Korki w Polsce. Gdzie dzisiaj jedziemy wolniej?

Sprawdzamy, gdzie dzisiaj na kierowców czekają największe korki. Oprócz kilku zatorów trzeba mieć na uwadze, że w Ruścu rozpoczął się remont przejazdu kolejowego.

Podczas porannych wiadomości dla kierowców wszystkie serwisy informowały o dużym spowolnieniu na Autostradzie A2 na jej trzecim kilometrze.

Spore utrudnienia czekają na kierowców także na drodze krajowej nr 73 na jej 153 km. W miejscowości Bukowa doszło do zderzenia, a ruch odbywa się tylko na jednym pasie, co powoduje korki.

Kierowcy muszą mieć także na uwadze, że w dniu dzisiejszym ruszył remont przejazdu kolejowego w Ruścu, na drodze krajowej nr 74. Od dzisiaj do 16 czerwca będzie możliwy tylko ruch wahadłowy. Przez całą dobę będzie kierowany ręcznie. Na objeździe będzie obowiązywać ograniczenie prędkości 30 km/h. Remont można ominąć, kierując się na S8.

Więcej o:
Komentarze (1)
Korki w Polsce. Gdzie dzisiaj jedziemy wolniej?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: rybka

    Oceniono 5 razy 5

    Co to ma w ogóle być? Praktykant rzucił okiem w Google Maps, spisał dwa korki, a potem na chybił-trafił wybrał jedno doniesienie z prasy lokalnej? Nie wstyd Redakcji tworzyć takie żenujące pseudo-wiadomości?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX