Lewandowscy jeżdżą Maybachem. Nowa limuzyna pary kosztuje kilkaset tysięcy zł

Robert i Anna Lewandowscy jeżdzą nowym samochodem. Tym razem sławna para pojawiła się w spektakularnej limuzynie Maybach S560. Trudno tu mówić o konkretnej cenie, ale taki Mercedes kosztuje co najmniej 662 tysiące zł.

Robert Lewandowski słynie z zamiłowania do najszybszych i najdroższych samochodów. Już nie raz pisaliśmy o kolejnych superautach, jakie trafiały do garażu naszego najlepszego piłkarza. Teraz dowiedzieliśmy się, że Lewandowski prawdopodobnie ma w swojej kolekcji Mercedesa-Maybacha.

Robert i Anna Lewandowscy pojawili się w Maybachu wczoraj na konferencji prasowej Head&Shoulders, marki której para jest ambasadorami.

Na zdjęciach widzimy, że Lewandowscy wybrali Maybacha w wersji S560 z silnikiem 4.0 V8 o mocy 469 KM i 700 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Maybach z V-ósemką przyspiesza do 100 km/h w 4,9 s, a przy spokojnej jeździe powinien zadowolić się 8,8 l/100 km. Dla wersji S560 dostępny jest napęd 4Matic.

Zobacz także: Królewska premiera - tak wygląda nowy Maybach. Limuzyna zarezerwowana tylko dla wybranych

Cena? Ta pozostaje tajemnicą. Polski cennik otwiera 662 tysiące zł za wersję S560 lub 683 tysiące zł w wersji S560 4MATIC. W przypadku tak drogich limuzyn wyjątkowo trudno określić wartość samochodu - dodatkowe opcje liczone są w dziesiątkach tysięcy. Możliwe więc, że Maybach Lewandowskich kosztuje i milion złotych.

Zobacz zdjęcia Maybacha Lewandowskich

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.