Małgorzata Socha przesiada się do Jaguara. Wybrała najmniejszego SUV-a

Znana aktorka jest od jakiegoś czasu ambasadorką marki Jaguar, więc na co dzień porusza się najmniejszym SUV-em brytyjskiej marki. Model E-Pace pojawia się regularnie na zdjęciach na Instagramie.

Polska premiera Jaguara E-Pace miała miejsce na początku roku. Wtedy Małgorzata Socha otrzymała kluczyki do swojego nowego samochodu. Wszystko wskazuje na to, że na samochód musiała trochę poczekać - pierwsze zdjęcia na profilu instagramowym aktorki pojawiły się dopiero dwa miesiące później.

 

Kompaktowy SUV Jaguara kosztuje od 145 900 zł. Klienci mogą wybierać spośród 5 jednostek napędowych - w tym trzech silników wysokoprężnych i dwóch benzynowych. Wysokoprężny, 2-litrowy silnik Ingenium Diesel oferuje trzy warianty mocy: 150, 180 oraz 240 KM. Z kolei dwie odmiany 2-litrowych jednostek benzynowych Ingenium oferują 250 oraz 300 KM. Z jednostkami można połączyć manualną skrzynię biegów lub 9-biegową przekładnię automatyczną.

Wybierając mocniejszy silnik oraz kilka dodatków można bez problemów przekroczyć 200 tys. zł. Egzemplarz należący do Małgorzaty Sochy to bogato wyposażona wersja First Edition, którą wyceniono na 273 200 zł. Na liście wyposażenia znajdziemy napęd na cztery koła, panoramiczny dach, reflektory LED oraz 10-calowy ekran systemu multimedialnego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.