Nie masz czym jechać na wakacje? Promocja Fiata cię zainteresuje!

Fiat przygotował przed wakacjami nie lada gratkę dla wszystkich, którym marzą się własne "cztery kółka". Za 599 zł brutto można wyjechać z salonu nowym Fiatem 500.

Fiat Abonament to program przeznaczony dla ludzi, którzy nie lubią wydawać dużych sum pieniędzy. Dzięki temu, że kierowca nie staje się właścicielem pojazdu, ale „jedynie” z niego korzysta, nie jest konieczne wydawanie dużych sum pieniędzy, by na co dzień poruszać się nowym samochodem.

W cenie miesięcznego abonamentu poza wynajmem auta zawarte są również pakiety serwisowe i ubezpieczenie. W rezultacie, użytkujący pojazd płaci za paliwo oraz materiały eksploatacyjne.

Jak kształtują się ceny takiego wynajmu?

Fiat 500 w wersji Pop (wyposażony standardowo m.in. w radio i klimatyzację) z silnikiem 1.2 /69 KM kosztuje 38 900 zł. Miesięczna rata w abonamencie na okres 12 miesięcy wynosi 599 zł brutto. Bez wpłaty początkowej.

A co się dzieje z pojazdem po zakończeniu okresu abonamentu? Użytkujący może wymienić auto na inne, może je wykupić, lub po prostu zrezygnować z wynajmu innego pojazdu albo wykupu dotychczas używanego.

Źródło: materiały prasowe FIAT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.