Nie masz czym jechać na wakacje? Promocja Fiata cię zainteresuje!

Fiat przygotował przed wakacjami nie lada gratkę dla wszystkich, którym marzą się własne "cztery kółka". Za 599 zł brutto można wyjechać z salonu nowym Fiatem 500.

Fiat Abonament to program przeznaczony dla ludzi, którzy nie lubią wydawać dużych sum pieniędzy. Dzięki temu, że kierowca nie staje się właścicielem pojazdu, ale „jedynie” z niego korzysta, nie jest konieczne wydawanie dużych sum pieniędzy, by na co dzień poruszać się nowym samochodem.

W cenie miesięcznego abonamentu poza wynajmem auta zawarte są również pakiety serwisowe i ubezpieczenie. W rezultacie, użytkujący pojazd płaci za paliwo oraz materiały eksploatacyjne.

Jak kształtują się ceny takiego wynajmu?

Fiat 500 w wersji Pop (wyposażony standardowo m.in. w radio i klimatyzację) z silnikiem 1.2 /69 KM kosztuje 38 900 zł. Miesięczna rata w abonamencie na okres 12 miesięcy wynosi 599 zł brutto. Bez wpłaty początkowej.

A co się dzieje z pojazdem po zakończeniu okresu abonamentu? Użytkujący może wymienić auto na inne, może je wykupić, lub po prostu zrezygnować z wynajmu innego pojazdu albo wykupu dotychczas używanego.

Źródło: materiały prasowe FIAT

Więcej o:
Komentarze (5)
Fiat 500 w abonamencie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • aequos

  Oceniono 2 razy 2

  Trzeba jednak wspomnieć o limitach przebiegu

 • Gość: Misio

  Oceniono 1 raz 1

  Co prawda to najtańsza wersja, ale wreszcie długoterminowy wynajem zaczyna sensownie wyglądać. Jeszcze trochę więcej konkurencji na rynku i będzie można spokojnie wypożyczać, zamiast kupować. A jak ktoś ma firmę/działalność to już nie ma się nad czym zastanawiać, bo wynajem wygląda lepiej niż leasing.

 • Gość: Kris

  Oceniono 18 razy -18

  Jakby nie patrzeć Fiat 500 jest typowo miejskim autem, więc nim na wakacje nie będzie należał do najbardziej komfortowych. No chyba, że ktoś jest singlem. Moim zdaniem jeżeli ktoś ma rodzinę to w zbliżonej cenie lepiej postawić na 2-3 letnie używane, pokontraktowe ale w kombi. Na rynku jest sporo firm, które oferują auta pokontraktowe w abonamencie, ale nie tylko. Dużo pozytywnych opinii słyszałem np. o Master1.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX