Toyota Corolla Hatch - Toyota ujawnia wnętrze Aurisa

Na salonie w Genewie zadebiutowała nowa Toyota Auris, ale widzowie mogli podziwiać jedynie wygląd nadwozia, ponieważ kabina była zamknięta, a przyciemnione szyby nie zdradzały wyglądu wnętrza.

Amerykański oddział Toyoty opublikował w sieci pierwsze zdjęcia wnętrza modelu, który za wielką wodą otrzymał nazwę Corolla hatchback.

Wnętrze wygląda prosto, ale schludnie. W centralnym punkcie kokpitu pojawi się 8-calowy ekran dotykowy z manualny pokrętłem głośności. Stylistyka przypomina trochę model C-HR, szczególnie za sprawą wyświetlacza doczepionego na szczycie.

Toyota Corolla Hatch 2018Toyota Corolla Hatch 2018 fot. Toyota

Klasyczną tablicę z zegarami zastąpiono wyświetlaczem z prędkościomierzem otoczonym przez analogowy obrotomierz i wskaźnik temperatury płynu chłodzącego. Obok drążka zmiany biegów pojawił się schowek, który zmieści średnie wielkości smartfona.

Zobacz także: Toyota Auris - trzecia generacja z mocną hybrydą ale bez silnika Diesla?

Toyota Corolla Hatch 2018Toyota Corolla Hatch 2018 fot. Toyota

Oprócz tego w kabinie znajdziemy błyszczące akcenty w kolorze fortepianowe czerni, które przełamano matowymi wstawkami. Nowy Auris podobnie jak poprzednik dostanie sporo schowków – kieszenie w drzwiach pomieszczą dokumenty w formacie A4 oraz litrowe butelki.

Czy podoba Ci się nowa Toyota Auris?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.