Nowy Peugeot 508 First Edition - ceny w Polsce. Kwota przyprawia o zawrót głowy

Peugeot przyjmuje już zamówienia na ściśle limitowaną, wszystko mającą wersję First Edition nowego Peugeota 508. Cena może przyprawić o zawrót głowy, bo Francuzi przekroczyli 200 tysięcy złotych.

Do pierwszych kierowców nowe Peugeoty 508 First Edition trafią na początku października tego roku. To wersja ściśle limitowana, bo w Europie pojawi się tylko 1500 takich Peugeotów. Stąd aż tak wysoka cena.

Nowy Peugeot First Edition będzie dostępny z silnikiem benzynowym PureTech 225 KM lub wysokoprężnym BlueHDi 180 KM, oba z automatyczną skrzynią biegów o 8 przełożeniach EAT8. Pozostałe jednostki nie będą oferowane w tej ekskluzywnej wersji.

Peugeot 508 First Edition - ceny w Polsce

  • 199 900 zł - silnik benzynowy, czerwony lakier Ultimate
  • 203 900 zł - silnik wysokoprężny, niebieski lakier Dark

Peugeot 508 First EditionPeugeot 508 First Edition fot. Peugeot

Czym Peugeot 508 First Edition będzie się wyróżniał?

Edycja specjalna oferowana jest w dwóch kolorach: Niebieskim Dark i Czerwonym Ultimate. Z zewnątrz wyróżnia się czarnym, połyskliwym obramowaniem grilla i aluminiowymi dwukolorowymi, diamentowanymi felgami 19’’ Augusta, pokrytymi lakierem Grey Dust.

We wnętrzu kabiny znajdziemy wykonane z drewna Zebrano elementy dekoracyjne oraz tapicerkę z Alcantary i z wysokiej klasy czarnej skóry Sellier z miedzianymi przeszyciami. Standardem jest Peugeot i-Cockpit obejmujący kompaktową kierownicę, cyfrowe zegary w polu widzenia drogi o przekątnej 12,3” z możliwością personalizacji trybów wyświetlania oraz 10-calowy dotykowy ekran.

Sportowy charakter samochodu podkreślają liczne detale: koło kierownicy pokryte perforowaną skórą licową, wstawki z matowego chromu, oświetlenie ambientowe LED, aluminiowe pedały i nakładki na progi drzwi z oznakowaniem First Edition.

Peugeot 508 First EditionPeugeot 508 First Edition fot. Peugeot

Do tego Francuzi przyszykowali cały zestaw systemów bezpieczeństwa

Auto będzie wyposażone w system noktowizyjny Night Vision, który wykrywa żywe istoty przed samochodem w nocy. Na liście znajdziemy także: ładowanie indukcyjne smartfonów oraz radio cyfrowe i system multimedialny wraz z nawigacją 3D online z systemem rozpoznawania mowy i dostępem do bogatej oferty usług mobilnych TomTom (informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, cenach paliw, parkingach, pogodzie, wyszukiwanie punktów POI).

Czy Twoim zdaniem limitowany Peugeot 508 First Edition będzie się cieszył zainteresowaniem Polaków?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.