Jeep odsłania wnętrze Grand Commandera

Prawie miesiąc po premierze Jeepa Grand Commandera na wystawie w Chinach, amerykański producent pokazuje po raz pierwszy zdjęcia wnętrza 7-osobowego SUV-a.

Samochód zaprojektowano z myślą o tym, żeby na pokładzie zmieściły się trzy rzędu siedzeń. Model Grand Commander będzie największym modelem marki Jeep oferowanym w Chinach. Projektanci zadbali, żeby wnętrze prezentowało się nowocześnie. Nie zabrakło tam komfortowych dodatków.

Jeep Grand CommanderJeep Grand Commander Fot. Jeep

Pierwsze obrazki pokazują, że we wnętrzu będzie można zamówić dwukolorową tapicerkę. Górną część i boczki drzwi obszyto ciemną skórą a pozostałe elementy pokryto jasnym materiałem. W centralnym punkcie kokpitu umieszczono wielki, dotykowy ekran urządzenia multimedialnego. Klasyczną deskę rozdzielczą zastąpiono rozwiązaniem cyfrowym.

Jeep Grand Commander to produkcyjna wersja konceptu Yuntu zaprezentowanego na początku 2017 roku. Nadwozie samochodu nawiązuje do pozostałych modeli w gamie, ale jest bardziej kanciaste. Nowy model nie będzie dostępny w USA. Klienci za wielką wodą mogą wybrać model Wagoneer lub Grand Wagoneer.

Więcej o:
Copyright © Agora SA