Nowe Porsche 911 - do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie

Nowe Porsche 911 to chyba najpilniej strzeżone auto, z tych których premiera zbliża się wielkimi krokami. Jednak prawdopodobnie nawet Niemcom nie udało się utrzymać tajemnicy. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie auta, które wydaje się być nowym Porsche 911.

Bez zbędnych wstępów od razu zaczynamy od najważniejszego. Oto pierwsze zdjęcie nowego Porsche 911 (992). W tym miejscu oczywiście stawiamy gwiazdkę, bo nie jest to zdjęcie oficjalne - może się okazać, że Porsche zaprezentuje auto o trochę innym wyglądzie.

Post ze szpiegowskim zdjęciem pojawił się pierwotnie na Facebooku, ale został usunięty. Jednak jako że w Internecie nic nie ginie, to zdjęcie i tak rozprzestrzeniło się na serwisach społecznościowych.

 

Szpiegowskie zdjęcie wydaje się zdjęciem prawdziwego 911 (992), bo pokrywa się z poprzednimi fotkami, na których nowe 911 kryło się przed obiektywami pod osłoną czarnego kamuflażu.

Także wiele z nowych stylistycznych elementów nawiązuje do najnowszych modeli niemieckiego producenta. Widzieliśmy je już w nowej Panamerze czy Cayenne. To m.in. charakterystyczny tył z długą LED-ową listą, a także napis "Porsche" pod nią. Z kolei z przodu (odbija się w jednym z warsztatowych luster) zauważamy lekko zmodyfikowany przód auta z jednym dużym wlotem powietrza (dotąd były 3).

Porsche 911 (992), które widzimy na zdjęciu to prawdopodobnie odmiana Carrera 4S.

Oficjalna prezentacja Porsche 911 (992)

Premiera nowego Porsche 911 (992) została zaplanowana na ten rok, ale na jego drugą połowę. Choć auto wydaje się już gotowe, to Porsche planuje jeszcze urządzić godne pożegnanie aktualnej generacji podczas Salonu Samochodowego w Genewie. Tam zostanie zaprezentowane wyczynowe 911 GT3 RS (991.2).

Czy podoba Ci się tył nowego Porsche 911 (992)?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.