Komentarze (55)
Przepisy dotyczące parkowania 2018 r.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • maszar

  Oceniono 7 razy -3

  a jeśli przystanek autobusowy (nie zatoczka) znajduje się tuż przed przejściem dla pieszych? czy w takiej sytuacji autobus zatrzymując sie na nim nie łamie przepisów?

 • jezuitaitamta

  Oceniono 15 razy -7

  Mam wrażenie, że ktoś ciągle zapomina, że żyjemy w kraju w grupie zwanej społeczeństwem. Okazujmy sobie wzajemnie trochę życzliwości.Są tacy, co odczuwają dziką radochę, gdy zdążą na kogoś donieść do straży miejskiej na nieprawidłowo parkującego. Prawda jest taka, że gdyby można było prawidłowo zaparkować, zapewne nie byłoby takich zdarzeń. Zamiast donosić baranie, daj te 3-4 kroki więcej i omiń stojący ci na trasie pojazd. 300 zł to dla wielu ludzi oznacza tydzień życia albo i więcej.

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 30 razy -8

  Niech sie miasta wezmą za budowe parkingów my kierowcy płacimy najwięcej kasy z nas sie zdziera a bufet nic tylko wspiera pedalarzy dość tego oby do wyborów!

 • Gość: xx

  Oceniono 10 razy -8

  Czy mogę parkowac tyłem do budynku? Nieprawda, że nie ma przepisu, który tego zakazuje. Nie wolno parkowac kołami tylko tylnej osi pojazdu na chodniku (art. 47 ust. 1), a więc jeżeli chodnik przylega do budynku, to nie wolno w tym przypadku parkowac tyłem!!! Przepis praktycznie nieprzestrzegany ale obowiązujący.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX