Jeep Cherokee wyładniał. Zadebiutuje w przyszłym roku

Obecna generacja Jeepa Cherokee nie do końca przypadła do gustu klientom, dlatego przyszedł czas na zmiany. Producent zaprezentował pierwsze zdjęcia kolejnej odsłony.

Do tej pory najwięcej kontrowersji wzbudzał wygląd przedniego pasa z charakterystycznymi, smukłymi światłami. Nowa twarz Jeepa Cherokee została delikatnie odświeżona, a lampy mają nowy kształt. Dzięki temu model upodobnił się do nowości, które pojawiły się na rynku w ostatnim czasie – modeli Compass i Grand Cherokee.

Jak dotąd producent opublikował dwa zdjęcia, na których możemy zobaczyć Jeepa Cherokee w dwóch wcieleniach: normalnym i uterenowionym Trailhawk. Druga wersja ma czerwony kolor nadwozia, większy prześwit, inne światła przeciwmgłowe oraz dodatkowe wyposażenie terenowe. W kabinie nie doszło do większych zmian. Na pokładzie zainstalowano nowe materiały wykończeniowe, które wcześniej nie były dostępne w tym modelu.

Oficjalna premiera Jeepa Cherokee odbędzie się 16 stycznia przyszłego roku podczas salonu motoryzacyjnego w Detroit. Poznamy wówczas wszystkie szczegóły techniczne odświeżonej wersji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.