Nowy Chevrolet Silverado zadebiutuje już w styczniu

Już tylko tygodnie dzielą nas od oficjalnej prezentacji nowego Chevroleta Silverado na salonie NAIAS w Detroit, a tymczasem w sieci pojawiły się zdjęcia prezentujące potężnego pickupa w pełnej okazałości.

Legendarny pickup przeszedł kilka zmian, ale zachował przy tym swoje pudełkowate kształty. Do tego odświeżona wersja nabrała jeszcze bardziej agresywnego wyglądu. Chevrolet nie zdradza szczegółów, ale na pierwszy rzut oka można zobaczyć nowe lampy LED, masywną osłonę chłodnicy oraz światła do jazdy dziennej.

Kilka zmian pojawiło się w tylnej części nadwozia, gdzie wkomponowano nowe lampy, zderzak, końcówki wydechu oraz przeliterowane logo Chevroleta na klapie. Wersja Trailboss wyróżnia się czarnymi akcentami kolorystycznymi na grillu, błotnikach i kołach. Oczywiście nie zabrakło smaczków dla amatorów jazdy w terenie – ta wersja będzie wyposażona w pneumatycznie podnoszone zawieszenie.

Silniki to największa zagadka nowej wersji, ale przedstawiciele Chevroleta zapewniają, że odświeżony model będzie sporo lżejszy, co powinno poprawić wydajność jednostek.

Więcej informacji uzyskamy już 14 stycznia podczas premiery na targach motoryzacyjnych w Detroit.

Za kierownicą Chevroleta Camaro | Wideo

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.