Elektryczne Renault ZOE dla fanów Star Wars

Lada moment w kinach pojawi się kolejna część Gwiezdnych Wojen, a tymczasem Renault postanowiło przygotować limitowaną wersję elektrycznego Zoe, nawiązującą do motywu sagi.

Renault Zoe Star Wars to z pewnością nie lada gratka dla wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen. Nowy model pojawi się na wiosnę wraz z debiutem kinowym filmu. Samochód wyróżnia się naklejkami na nadwoziu biegnącymi przez maskę, dach i pokrywę bagażnika. Do tego dołożono specjalne oznakowanie i wykończenie progów. Wszystkie detale nawiązują do Sokoła Millenium, słynnego statku należącego do Hana Solo.

We wnętrzu Zoe pomalowano deskę rozdzielczą w kolorze fioletowym, tak samo jak obramowania nawiewów, głośniki, podstawę dźwigni zmiany biegów i dywaniki. Na pokładzie znalazł się router Wi-Fi i kamera cofania. Dodatkowo znajdziemy tam kamerę cofania, audio od Bose i 17-calowe koła Techrun.

Zobacz także: Nowe Renault Zoe | Odpowiedź na Teslę i Opla

Samochód zadebiutował w Atelier Renault podczas premiery filmu Gwiezdne Wojny” Ostatni Jedi. Zoe będzie dostępne wyłącznie w kolorze białym Glacier, biała Perła, szarym Titanium i czarnym Etoile.

Czy dopłaciłbyś/-abyś do edycji specjalnej Twojego ulubionego filmu, kupując samochód?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.