Premiera DS7 Crossback w Polsce. Znamy ceny

Podczas targów Fleet Market 2017 marka DS zaprezentowała luksusowego SUV-a, który umocni pozycję francuskiego producenta w segmencie premium.

Model DS7 Crossback wyróżnia się eleganckim, a zarazem mocno awangardowym wyglądem. Oprócz ekskluzywnych detali ma pod maską najnowsze technologie.  Z przodu zainstalowano reflektory DS Active LED Vision, a z tyłu zamontowano światła 3D Full LED na wzór trójwymiarowej łuski. We wnętrzu również nie zabrakło nowoczesnych rozwiązań - dwa wyświetlacze LCD o przekątnej 12 cali LCD - jeden przed kierowcą, drugi na konsoli środkowej.

Premierowa wersja DS7 Crossback La Premiere ma na pokładzie takie rozwiązania jak  system DS Connected Pilot, który jest pierwszym krokiem francuskiej marki w kierunku autonomicznej jazdy. Do tego w pakiecie dołączono system DS Night Vision oferujący lepszą widoczność podczas jazdy nocą oraz DS Active Scan Suspension, czyli nowoczesne zawieszenie oferujące poziom komfortu podobny do rozwiązań hydropneumatycznych.

Zobacz także: Omijaj je szerokim łukiem! Te wersje popularnych aut doprowadzą Cię do bankructwa

DS 7 CrossbackDS 7 Crossback fot. DS

DS7 Crossback będzie dostępny z klasycznymi jednostkami benzynowymi i wysokoprężnymi. Pod maskę trafią jednostki BlueHDi o mocy 130- oraz 180 KM. W ofercie znajdziemy także silnik PureTech o rozpiętości mocy od 180 do 225 KM. DS 7 Crossback będzie dostępny z automatyczną skrzynią biegów EAT8 lub manualną 6-biegową. Na początku 2019 roku zadebiutuje hybrydowa wersja E-Tense z napędem na cztery koła o łącznej mocy 300 KM.

Cennik startuje od kwoty 127 900 zł za podstawową wersję. Zanim samochód pojawi się w salonach minie trochę czasu. Pierwsze egzemplarze trafią do dedykowanych salonów DS Store dopiero na początku marca przyszłego roku.

Zobacz także: Opel Insignia GSi - sportowa Insignia już w Polsce. Znamy ceny

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.