"The Grand Tour" rezygnuje z amerykańskiego "Stiga". Nie spodobał się widzom

Drugi sezon "The Grand Tour" wchodzi na ekrany 8 grudnia, a im bliżej premiery, tym więcej ciekawostek ujawniają producenci. Oprócz nowej fryzury Jamesa Maya będzie jeszcze kilka poważnych zmian.

W nowej serii "The Grand Tour" nie będzie mobilnego studio. Zamiast tego pojawi się stacjonarny namiot umiejscowiony jakieś 16 km od domu Jeremiego Clarksona. Kolejna zmiana to kierowca testowy – Mike Skinner, były kierowca NASCAR, opuszcza drugą serię show. Wszystko z powodu fali krytyki, która na niego spadła. Koncepcja wiecznie niezadowolonego kierowcy wymyślona przez producentów show nie sprawdziła się, co potwierdził sam zainteresowany.

60-letni kierowca zaliczył 286 wyścigów w ramach serii NASCAR, 52 w serii Xfinity oraz 230 w World Truck Series. Ostatnie triumfy święcił w 2009 roku, a jego ostatni profesjonalny występ miał miejsce w 2012 roku na torze w Michigan. Producenci The Grand Tour nie ujawniają, kto zastąpi kierowcę testowego. Żeby uniknąć pozwu ze strony BBC na pewno nie będzie nazywany Stigiem.

Więcej o nowym sezonie "The Grand Tour" dowiesz się tutaj: Clarkson, Hammond i May wracają już 8 grudnia! Mamy pierwszy zwiastun nowego sezonu "The Grand Tour"

 
Czy będziesz oglądać drugi sezon "The Grand Tour"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.