Komentarze (59)
Te zachowania kierowców poprawiają płynność ruchu i bezpieczeństwo na drogach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • prawdziwy.tebe

  Oceniono 11 razy -1

  "W miejscach, gdzie z prawej strony znajduje się odcinek włączeniowy, warto zjechać na lewy, by umożliwić innym kierowcom wjechanie na drogę z pierwszeństwem."

  Czynić tak można WYŁĄCZNIE wtedy, jeśli się zajeżdża drogi innym jadącym lewym pasem. Nie ma większego kurestwa, jak zmuszanie do hamowania tych z lewego pasa tylko dlatego, żeby samemu nie musieć hamować wpuszczając tych włączających się z pasa rozbiegowego.

 • jakub13579

  Oceniono 2 razy -2

  Światłami awaryjnymi straszyć zwierzęta w lesie? To dla mnie nowość. Jeszcze nigdy tak nie robiłem. Może tak jak szyszka, od razu do nich strzelać. Zwłaszcza że zgodnie z nowym prawem każdy prawdziwy Polak będzie miał kałacha. Darz bór !

 • Gość: Interpunkcja

  Oceniono 6 razy -2

  Nie wiem czy tekst jest fajny. Nie moge go czytac ze wzgledu na fatalne i liczne bledy interpunkcyjne. Redaktorze, czy skonczyl pan jakas szkole? Przy takiej znajomosci polskiego niech sie pan nie zabiera za pisanie. Skad sie pan wzial na tej witrynie?

 • kater-11

  Oceniono 11 razy -5

  Nie rozumiem idei artykułu. Dlaczego piszecie o sprawach oczywistych ? jaki jest cel tego co piszecie ? dla kogo ten artykuł ? dla ''furmanów'' z BMW, Audi, VW , Mercedesa -oczywiście TDI ( dla ''furmanów '' z miasteczek i wsi ) ?
  Smutne jest to że tłumaczycie rzeczy oczywiste i .......mówiąc o tym obrażacie normalnych kierowców .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX