Komentarze (87)
Jedna tablica dla wielu pojazdów - głosowanie, projekt, Liroy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: rozsądek

  Oceniono 2 razy 2

  Pozostają jeszcze:
  1. ubezpieczenie OC. Dlaczego ubezpiecza się samochód a nie kierowcę?
  2. Tablice odmiejscowione - jedna na całe życie samochodu
  3. Normalny dowód rejestracyjny (format karty ID) a nie 6 stronnicowy dokument

 • chmjel

  Oceniono 1 raz 1

  a czemuż to nie może być jedna tablica na całe życie auta, jak u brexitowców? panie liroy, do roboty!

 • mossowski

  Oceniono 1 raz 1

  Oblewacie gościa gównem jakby Wam co najmniej zaszkodził. Pewnie nikt z was nie przeczytał nawet tej ustawy ale oczywiście już wytykanie w niej luki. Liroy Poseł nigdy nie był moim faworytem. Tymczasem to już druga ustawa, za która stoi. Ta o tablicach faktycznie mnie nie dotyczy. Ta o medycznej marihuanie bardzo mnie dotyczy. Wskażcie mi innych posłów z opozycji którzy przepchnęli choćby jedną ważna dla Kowalskiego ustawę.

 • Gość: real

  Oceniono 1 raz 1

  Może tak jeszcze dowód rejestracyjny, który zmieści się w etui od karty płatniczej? To jedyny dokument z noszonych na co dzień, którego wielkość wymaga dużego portfela.

 • sofija_xs

  Oceniono 3 razy 1

  Dawać go na premiera.

 • Gość: gość

  0

  No dobra, ale jeśli komis będzie miał 1 tablice na 100 aut i na ulice wyjadą 2 auta bo akurat w tym samym momencie są klienci i obaj zrobią szkodę to jak będą liczone utraty zniżek? Nie pamiętam ale w notatkach z kolizji jest spisywany vin auta? bo tak by wyszło ze doszlo do 2 kolizji w dwóch miejscach w mieście, albo co gorsza bylyoby można robić stłuczkę między 2-ma autami z jedna rejestracją z winy tego tańszego .... a droższy np sprowadzony z USA wtedy z ubezpieczenia miałby załatwiony porządny remont uszkodzeń nabytych w USA. Np na miasto wyjeżdża troche poobijany w USA drogi mustang gt i sypiący się opel astra f. Mustang powiedzmy w USA ma rozwalone drzwi to oplem ładujemy w te drzwi i ubezpieczyciel naprawia drzwi w mustangu a opel no cóż .... jak przeżyje to "naprawi" kolejnego grata z USA

 • Gość: OC

  0

  Prosta sprawa nr rej przypisany do sam na stałe a oc do osoby a nie pojazdu. O.C odpowiedzialność cywilna kto ponoś odpowiedzialność cywilną pojazd czy kierowca?
  Masz oc jeździsz każdym pojazdem nie masz oc nie jedziesz niczym nawet rowerem.
  Wysokość oc uzależniona od: stażu bez mandatu ,bez wypadku z winy posiadacza , bez punktów karnych anie od pojemności silnika samochodu.

 • Gość: W@SP

  0

  A coś dla zwykłego suwerena?

 • avensis77

  0

  Faktycznie, nie mogłem się już tego doczekać.

 • adamwie0385

  Oceniono 1 raz -1

  Mamy kapitalizm, a więc bogacze posiadający kilka samochodów płacą OC tylko za jeden najdroższy, reszta za frico. Pan poseł Liroy dba o bogatych a biednych ma w d... Czy takich przedstawicieli zamierzacie wybierać kochani rodacy. Cóż, na tym polega kapitalizm - bogaci rządzą a biedni na nich pracują!

 • Gość: tonic

  Oceniono 1 raz -1

  Marzec - jednak jesteś pajacem

 • Gość: justi

  Oceniono 9 razy -1

  Myślałem że Liroy w Sejmie jest potrzebny jak Kukiz - pisu na budę, czyli do niczego. A tu proszę - do czegoś się przydał. Gratulacje ...

 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 5 razy -5

  Liroy, masz u mnie litra na początek

 • Gość: ASD

  Oceniono 24 razy -8

  Panie Liroy, tak trzymać. Ale prawdziwa zmiana będzie dopiero po zniesieniu obowiązku OC dla każdego zarejestrowanego auta!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX