Porsche w abonamencie - wybierasz, jakie chcesz

Producent sportowych samochodów przygotował ofertę dla niezdecydowanych. Wystarczy, że opłacisz abonament, a w ramach opłaty możesz wybierać jeden z palety 8 lub 22 modeli oferowanych przez Porsche.

Porsche Passport to nowa usługa dostępna na razie dla klientów USA. Rozwiązanie jest proste - użytkownik płaci za miesięczną subskrypcję, która w zależności od wybranego zakresu pozwala wybrać z mniejszej lub większej puli dostępnych samochodów. Całość działa bardzo podobnie jak serwisy subskrypcyjne typu Netflix czy Spotify.

Zobacz także: Nowe Porsche Cayenne oficjalnie!

Podstawowy pakiet kosztuje 2 tys. dolarów miesięcznie. W ramach tej usługi użytkownik może wybierać spośród 8 modeli tej marki, takich jak np. Cayenne, 718 Boxster, 718 Cayman S czy Macan S. Wystarczy, że z poziomu aplikacji dostępnej na smartfona wybierzemy interesujące nas auto. Obsługa podstawi zatankowany samochód pod dom, a kierowca będzie mógł cieszyć się z jazdy Porsche. W cenie subskrypcji wliczono ubezpieczenie, podatki oraz przygotowanie i detailing samochodu.

Wybierając bardziej zaawansowany pakiet zapłacimy dodatkowe 1000 dolarów, ale w tej cenie mamy już dostęp do prawie całej gamy marki. Można wybierać takie modele jak m.in. 911 Carrera S, Panamera 4S czy Macan GTS.

Zobacz także: Ciekawa oferta Szwedów. Volvo XC40 jak telefon w abonamencie

Żeby stać się subskrybentem trzeba uiścić opłatę początkową - 500 dolarów. Dostawca usługi zastrzega sobie prawo do regularnej kontroli zdolności kredytowej subskrybenta. Szefowie amerykańskiego oddziału Porsche uważają, że takie rozwiązanie jest przyszłością dla marki i pokazują kierunek rozwoju usług Porsche.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.