The Grand Tour - zobacz fragmenty drugiej serii

Kanał Amazon Prime udostępnił w sieci pierwsze zdjęcia z nadchodzącego, drugiego sezonu motoryzacyjnego show The Grand Tour.

Pierwsze odcinki zostaną wyemitowane pod koniec roku. Zobaczymy w nich tą samą ekipę – Clarksona, Hammonda i Maya. W drugim sezonie odwiedzą kolejne ciekawe lokalizacje, jak Kolorado, Chorwacja, Dubaj, Mozambik, Nowy Jork, Hiszpanię czy Szwajcarię. Podczas tworzenia nowych odcinków trójka prowadzących spędziła ponad 100 dni w podróży na czterech kontynentach.

Amazon nie zdradza szczegółów, ale wiadomo, że po raz kolejny będą poddawać samochody ekstremalnym próbom. Możemy się spodziewać pięknych ujęć górskich w amerykańskim stanie Kolorado, przejazdów po ciężkim błocie w Mozambiku oraz dużego zamieszania w Dubaju.

Drugi sezon 'The Grand Tour'Drugi sezon 'The Grand Tour' fot. Amazon

W głównych rolach wystąpią takie pojazdy jak Ariel Nomad, stary Mercedes o nadwoziu kombi, a także kilka Jaguarów. Wraz ze startem nowego sezonu, pod koniec października zadebiutuje książka o tytule „The Grand Tour Guide to the World”. Jest to „niezbędny przewodnik z ogromną ilością informacji, z których większość jest prawdopodobnie błędna i potencjalnie niebezpieczna”. Nie znamy jeszcze planów wydawniczych w Polsce, ale w sklepie Amazona będzie można kupić egzemplarz za 29,99 dolarów.

Drugi sezon 'The Grand Tour'Drugi sezon 'The Grand Tour' fot. Amazon

Czy będziesz oglądać drugi sezon "The Grand Tour"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.