Ciekawa oferta Szwedów. Volvo XC40 jak telefon w abonamencie

Szwedzka marka wprowadza ciekawy program finansowania "Care by Volvo", który porównuje do abonamentu za telefon. Kierowca nie martwi się ubezpieczeniem, przeglądami oraz opłatami dodatkowymi. Po prostu wsiada do auta i jedzie.

Polska trafiła na krótką listę siedmiu krajów w Europie, gdzie pojawi się nowa usługa szwedzkiego producenta. Program „Care by Volvo” umożliwi zakup jednej z dwóch wersji modelu XC40: D4 AWD 190 KM lub T5 AWD 247 KM. Miesięczna rata startowa wyniesie 2399 zł netto bez wpłaty początkowej.

W ramach programu będzie można korzystać z samochodu przez dwa lata. Stała opłata zawiera pełny pakiet ubezpieczeń. W zależności od szkodowości w tym okresie opłata pozostanie stała. Użytkownik samochodu może liczyć na pełną opiekę serwisową oraz opony zimowe z możliwością wymiany.

Raz w roku klient może skorzystać z usługi, która dostarczy samochód do serwisu, a następnie dostarczy pod dom lub inny wskazany adres. Co ciekawe, program „Care by Volvo” umożliwia wynajem większego samochodu szwedzkiego marki (np. XC60 lub XC90) podczas korzystania z XC40.

Volvo XC40Volvo XC40 Fot. Volvo

Nowy program umożliwia usługę car-sharingu wewnątrz zaufanej grupy użytkowników. Będzie można do niej dołączyć rodzinę lub grupę znajomych. Wtedy do uruchomienia wystarczy system Volvo on Call, kluczyk techniczny i telefon do zdalnego włączania silnika.

Z pakietu przygotowanego przez Volvo będą mogły skorzystać firmy oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą. Producent przewiduje, że później będą mogły z niego skorzystać osoby fizyczne.

Czy Twoim zdaniem Volvo XC40 zdetronizuje starszego brata i zostanie ulubionym luksusowym autem Polaków?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.