Komentarze (30)
Co jest sprawdzane na przeglądzie technicznym samochodu?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: adam

  Oceniono 6 razy -2

  W serwisie forda mają teraz taką akcje Diagnoza akcjaserwisowa.pl/diagnoza warto skorzystać. Mój Mondeo ma już kilka, a takie sprawdzenie samochodu przed zimą to podstawa!

 • tm647

  Oceniono 10 razy -2

  Jeżdzę od lat na tą samą stację diagnostyczną, nawet pan kierownik co roku przysyła mi zaproszenie na badania. Myślę że i teraz nie będzie robił trudności , bo nie będzie chciał się pozbyć starych klientów, bo za rok pojadą gdzie indziej.

 • Gość: paruno

  Oceniono 3 razy -3

  Jak ja robiłem przegląd przed zimą w aso forda to sprawdzali mi ogólnie pojazd, filtry oleju i powietrza. W cenie była też wymiana oleju.

 • Gość: swantan

  Oceniono 3 razy -3

  Zawsze robię przegląd swojego forda w ASO, tam zawsze jest fachowa obsługa - nie ma miejsca na jakieś problemy. Teraz nie dawno robiłem przegląd wakacyjny samochodu na lato przed podróżą, wyniosło mnie to raptem 55 pln.

 • Robert Zakrzyk

  Oceniono 3 razy -3

  U mnie na przeglądzie (robię go w Polmozbyt-Legionowo) nigdy nie miałem żadnych problemów. Auto sprawdzone, sprawne, całość trwa parenaście minut.

 • Gość: AndreE60

  Oceniono 7 razy -3

  Stacja diagnostyczna to ważne miejsce, może artykuł jest przekoloryzowany, ale to od tego miejsca zależy ile "złomków" wyjedzie na ulicę. Ja zawsze robię w speedcar w lubartowie. rzetelnie mówią co będzie trzeba naprawić niedługo no i dodają gratisy do każdej kontroli. Jak kupiłem auto to po pierwszym przegladzie gratis dostałem ozonowanie, a przydało się bo poprzedni właściciel palił jak smok ;/

 • Gość: aaadam

  Oceniono 8 razy -4

  Regularnie serwisuje auto i używam tylko sprawdzonych części z delphi i zawsze przechodze przeglądy. To obowiązek który i tak nas nie minie więc trzeba tego pilnować bo raz przegapiłem termin i mandat dostałem więc teraz już mam nauczke

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX