Polska gwiazda tenisa ambasadorem Volvo XC90

Łukasz Kubot, triumfator turniejów Australian Open 2014 i Wimbledon 2017 (w deblu) przesiadł się właśnie do luksusowego Volvo XC90.

Kilka dni temu miało miejsce przekazanie białego Volvo XC90 w ręce Łukasza Kubota, zaledwie kilka dni po powrocie z finału wielkoszlemowego turnieju US Open w Nowym Jorku. Ceremonia odbyła się w salonie firmy Karlik z Wielkopolski.

"Znam markę Volvo i zawsze kojarzyłem ją z wartością taką jak bezpieczeństwo. Model Volvo XC90 to bardzo luksusowy, nowoczesny SUV, który dla mnie jest samochodem spełniającym najważniejsze kryteria: bezpieczeństwo, komfort podczas jazdy oraz odpowiednia przestrzeń dla bagażu. Cieszę się, że od dziś będę mógł korzystać z innowacyjnych rozwiązań Volvo i podróżować w tak komfortowych warunkach" - takimi słowami sportowiec ocenił swój świeży nabytek.

"Od wielu lat bardzo chętnie angażujemy się w sportowe inicjatywy i wpieramy takie aktywności jak triathlon, żeglarstwo - podkreśla Rafał Król, dyrektor zarządzający Firmy Karlik. "Dzięki Łukaszowi Kubotowi do tych popularnych dyscyplin dołączył również elitarny tenis".

Łukasz Kubot przeżywa obecnie najlepszy rok w swojej karierze. Mistrz Wimbledonu i były mistrz Australian Open zdobył wraz z Brazylijczykiem Marcelo Mello aż pięć turniejów, zarabiając na samym korcie blisko milion dolarów. W rankingu deblistów zajmuje 3. miejsce i jest już pewny występów w ATP World Tour Finals. Oprócz marki Volvo Łukasz Kubot jest także ambasadorem polskiej marki odzieżowej 4F i producenta garniturów Recman.

Który samochód szwedzkiej marki Twoim zdaniem najlepiej pasuje dla ambasadora?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.