Gratka dla fanów włoskiej motoryzacji. Noc Cudów w salonach Fiata

Fiat przygotował wyjątkową promocję w polskich salonach. Już 21 września odbędzie się Noc Cudów, a na wszystkich miłośników włoskiej motoryzacji będą czekały bardzo duże rabaty. Jeżeli rozważaliście zakup nowego auta, to warto w tym dniu odwiedzić jeden z salonów Włochów.

Już 21 września odbędzie się największa w Polsce akcja wyprzedażowa marki Fiat, zwana Nocą Cudów. Przez jeden dzień Salony marki będą czynne do północy, a wszystkie samochody zaparkowane na placach dealerskich dostępne w wyjątkowych, najniższych w tym roku cenach. Na swoich właścicieli czeka ponad tysiąc aut zgromadzonych u dealerów, obejmujących wszystkie modele Fiata. Tego dnia Salony będą czynne do północy, a wszystkie samochody zaparkowane na placach dealerskich dostępne z ogromnymi rabatami.

Noc Cudów w Salonach FiataNoc Cudów w Salonach Fiata fot. Fiat

Na jak duże zniżki można liczyć?

Nawiązując do akcji „Noc Cudów" zakończonych sukcesami w latach ubiegłych, marka Fiat przygotowała na czwartek 21.09 wyjątkową ofertę na wszystkie modele marki.
Specjalna oferta w Noc Cudów będzie oznacza obniżkę cen modeli Fiata średnio o  6500 zł. Wśród nich znajdziemy m.in.: bijący rekordy popularności Tipo, który dostępny jest w trzech wersjach nadwozia: sedan, hatchback oraz kombi Station Wagon, ukochany samochód miejski Europejczyków - Fiat 500, rodzinny Fiat 500L czy modny crossover 500X. Na najwyższe w tym roku rabaty mogą też liczyć Klienci zainteresowani sportowym kabrioletem 124 Spider

Na jak duży rabat możemy liczyć w zależności od modelu? Oto rozpiska:

- Tipo Sedan - ceny niższe średnio o: 5200 zł
- Tipo hatchback - ceny niższe średnio o: 6200 zł
- Tipo kombi - ceny niższe średnio o: 8200 zł
- 500 - ceny niższe średnio o: 5500 zł
- 500L - ceny niższe średnio o: 7000 zł
- 500X - ceny niższe średnio o: 8800 zł
- Doblo - ceny niższe średnio o: 10 500 zł
- Panda - ceny niższe średnio o: 4500 zł
- Punto - ceny niższe średnio o: 4500 zł
- Qubo - ceny niższe średnio o: 7000 zł
- 124 Spider - ceny niższe średnio o: 8000 zł

Atrakcyjne formy finansowania

Tradycyjnie już na specjalną okazję, jaką niewątpliwie jest Noc Cudów, FCA-Group Bank Polska S.A. przygotował atrakcyjne finansowanie: promocyjny „Kredyt Noc Cudów" - wyjedź każdym Fiatem za 10 000 zł. z pierwszą ratą płatną za rok. Oznacza to, że podczas „Nocy Cudów", dysponując kwotą 10 000 zł wyjedziemy z Salonu dowolnym nowym modelem Fiata a pozostała kwotę w formie niskich miesięcznych rat mamy odroczoną aż do września przyszłego roku. Oferta „Kredyt Noc Cudów" będzie ważna tylko tej jednej doby, do momentu zamknięcia punktów sprzedaży i obejmie wyłącznie samochody dostępne na placach dealerskich.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.