Nowe systemy multimedialne Pioneer

Tej jesieni Pioneer przedstawia nowe modele systemów multimedialnych AVH. Kluczowym atutem nowych modeli jest obsługa CarPlay oraz aplikacji Waze i Spotify, obsługa Android Auto (modele 7") i dostępny tuner DAB/DAB+ (za wyjątkiem AVH-Z2000BT). Wszystkie modele zyskały też nowy wygląd menu, aby jeszcze wygodniej korzystać z zasobów smartfonów na ekranie odtwarzacza.

AVH-Z2000BT

AVH-Z2000BTAVH-Z2000BT Fot. Pioneer

System multimedialny 2-DIN z 6,2-calowym ekranem dotykowym, możliwością podłączenia smartfonu za pomocą USB, obsługą Apple Carplay, Waze oraz funkcją Bluetooth.

AVH-Z2000BT umożliwia podłączenie smartfona (iOS/Android) za pomocą jednego przewodu USB i sterowanie aplikacjami z deski rozdzielczej w wygodny i bezpieczny sposób. Urządzenie obsługuje Apple CarPlay, dzięki któremu można korzystać z funkcji telefonu, map, słuchać muzyki i odczytywać wiadomości po wypowiedzeniu jednej komendy głosowej lub za jednym dotknięciem wyświetlacza, czyli korzystać z zalet iPhone w samochodzie. Dodatkowo wyposażony jest w aplikację Waze (poprzez AppRadio Mode+). Waze to społecznościowa aplikacja z nawigacją GPS, oferująca dostęp do map, aktualnych danych na temat ruchu drogowego oraz innych informacji wyświetlanych na dużym ekranie urządzenia multimedialnego kompatybilnego z systemem Pioneer.

AppRadio Mode + umożliwia obsługę aplikacji zewnętrznych z poziomu samochodowego odtwarzacza, poprzez podłączenie do niego iPhone’a lub smartfona z systemem Android poprzez kabel USB (nie wszystkie urządzenia z systemem Android są obsługiwane).

System odtwarza treści audio/video z płyt CD/DVD oraz urządzeń USB. Ponadto obsługuje standard Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki (Spotify), przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym. Dzięki Sound Retriever można słuchać muzyki doskonałej jakości. Słuchaj w samochodzie muzyki z płyt CD w najwyższej jakości, dzięki bezstratnemu formatowi cyfrowemu FLAC, bez konieczności konwertowania. Urządzenie jest także wyposażone w wysokiej jakości funkcje audio, w 13-pasmowy korektor graficzny, który umożliwia precyzyjne dostosowanie brzmienia do własnych preferencji oraz funkcje Auto EQ (auto equalizer) i Time Alignment (dopasowanie czasowe).

Można też stworzyć, dzięki Mixtrax, nieprzerwany miks z ulubionych nagrań w swojej bibliotece muzycznej dodając efekty opracowane w oparciu o profesjonalne produkty DJ oraz podświetlenie w stylu klubowym

AVH-Z3000DAB

AVH-Z3000DABAVH-Z3000DAB Fot. Pioneer

System ten posiada wszystkie funkcje co model AHV-Z2000BT, a dodatkowo odtwarza radio cyfrowe DAB/DAB+, potwierdzone certyfikatem Digital Radio Tick Mark, który daje pewność najlepszej jakości.

AVH-Z5000DAB

AVH-Z5000DABAVH-Z5000DAB Fot. Pioneer

System multimedialny 2-DIN z 7-calowym elektrycznie opuszczanym ekranem dotykowym, zapewniającym łatwe podłączenie smartfona za pomocą USB, aplikacjami Apple CarPlay, Android Auto, DAB+, Waze oraz Bluetooth.

Android Auto pozwala, za pomocą prostego i intuicyjnego interfejsu lub poleceń głosowych, przeglądać i odtwarzać muzykę lub używać map Google i wyświetlać informacje o ruchu drogowym, nie tracąc wzroku z drogi, a Waze obsłużysz poprzez Android Auto i AppRadioMode+.

System odtwarza treści audio/video z płyt CD/DVD oraz urządzeń USB. Ponadto obsługuje standard Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki (Spotify), przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym (automatyczne wyciszanie dźwięku podczas rozmowy telefonicznej). Dzięki Sound Retriever można słuchać muzyki doskonałej jakości.

Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości funkcje audio – 13-pasmowy korektor graficzny oraz funkcje Auto EQ i Time Alignment.

AVH-Z7000DAB

AVH-Z7000DABAVH-Z7000DAB Fot. Pioneer

System 1-DIN z 7-calowym rozkładanym ekranem dotykowym. AVH-Z7000DAB umożliwia podłączenie smartfona (iOS/Android) za pomocą jednego przewodu USB i sterowanie aplikacjami z deski rozdzielczej w wygodny i bezpieczny sposób. Urządzenie obsługuje Apple CarPlay, dzięki któremu można korzystać z funkcji telefonu, map, słuchać muzyki i odczytywać wiadomości po wypowiedzeniu jednej komendy głosowej lub za jednym dotknięciem wyświetlacza, czyli korzystać z zalet iPhone w samochodzie. Android Auto pozwala, za pomocą prostego i intuicyjnego interfejsu lub poleceń głosowych, przeglądać i odtwarzać muzykę lub używać map Google i wyświetlać informacje o ruchu drogowym, nie tracąc wzroku z drogi, a Waze obsłużysz poprzez Android Auto i AppRadioMode+.

System odtwarza treści audio/video z płyt CD/DVD oraz urządzeń USB. Ponadto obsługuje standard Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki (Spotify), przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym. Dzięki Sound Retriever można słuchać muzyki doskonałej jakości. Odtwarza radio cyfrowe DAB/DAB+, potwierdzone certyfikatem Digital Radio Tick Mark, który daje pewność najlepszej jakości.

Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości funkcje audio – 13-pasmowy korektor graficzny oraz funkcje Auto EQ i Time Alignment. Można też dopasować podświetlenie przycisków i wyświetlacza do oświetlenia wnętrza Twojego samochodu mając do wyboru paletę 210,000 kolorów.

Wybierz swój system Pioneer.

Komentarze (4)
Nowe systemy multimedialne Pioneer
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jolka

  Oceniono 4 razy 4

  Może lepiej kupić "chińczyka" 2DIN z Androidem za 900 złotych, wtedy Internet przez modem, Hot spot, USB, kamera cofania, bluetooth, nawigacja online typu WAZE, czy Yanosik, albo każda dowolna offline z mapami legalnymi, albo nieco mniej legalnymi, muzyka i video we wszystkich formatach, TV oczywiście na parkingu, DAB przez tuner-USB ! I wszystko co jest dostępne w googleplay. A nawet sobie można samemu napisać aplikację i wizualizować przez sieć CAN np. parametry silnika. Akurat system w samochodzie dobrze by był "maksymalnie elastyczny" !

 • Gość: Józwa

  Oceniono 2 razy 2

  Kurde. Do Golfa III pasuje jak ulał.

 • Gość: none

  0

  Żaden z modeli nie oferuje Wireless CarPlay czy Android Auto. Dziękuję, postoję i poczekam, aż w UE pojawi się Alpine ILX-107.

 • Gość: WojtekWojtekJot

  0

  Posiadałem kiedyś droga nawigację Pioneera, model Aviv S1. Po dniu zakupu (za 1600 zł) nie wyszła ani jedna aktualizacja mapy, nigdy. Ja nigdy też nie kupię urządzeń tej badziewnej firmy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX