Nowe systemy multimedialne Pioneer

Tej jesieni Pioneer przedstawia nowe modele systemów multimedialnych AVH. Kluczowym atutem nowych modeli jest obsługa CarPlay oraz aplikacji Waze i Spotify, obsługa Android Auto (modele 7") i dostępny tuner DAB/DAB+ (za wyjątkiem AVH-Z2000BT). Wszystkie modele zyskały też nowy wygląd menu, aby jeszcze wygodniej korzystać z zasobów smartfonów na ekranie odtwarzacza.

AVH-Z2000BT

AVH-Z2000BTAVH-Z2000BT Fot. Pioneer

System multimedialny 2-DIN z 6,2-calowym ekranem dotykowym, możliwością podłączenia smartfonu za pomocą USB, obsługą Apple Carplay, Waze oraz funkcją Bluetooth.

AVH-Z2000BT umożliwia podłączenie smartfona (iOS/Android) za pomocą jednego przewodu USB i sterowanie aplikacjami z deski rozdzielczej w wygodny i bezpieczny sposób. Urządzenie obsługuje Apple CarPlay, dzięki któremu można korzystać z funkcji telefonu, map, słuchać muzyki i odczytywać wiadomości po wypowiedzeniu jednej komendy głosowej lub za jednym dotknięciem wyświetlacza, czyli korzystać z zalet iPhone w samochodzie. Dodatkowo wyposażony jest w aplikację Waze (poprzez AppRadio Mode+). Waze to społecznościowa aplikacja z nawigacją GPS, oferująca dostęp do map, aktualnych danych na temat ruchu drogowego oraz innych informacji wyświetlanych na dużym ekranie urządzenia multimedialnego kompatybilnego z systemem Pioneer.

AppRadio Mode + umożliwia obsługę aplikacji zewnętrznych z poziomu samochodowego odtwarzacza, poprzez podłączenie do niego iPhone’a lub smartfona z systemem Android poprzez kabel USB (nie wszystkie urządzenia z systemem Android są obsługiwane).

System odtwarza treści audio/video z płyt CD/DVD oraz urządzeń USB. Ponadto obsługuje standard Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki (Spotify), przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym. Dzięki Sound Retriever można słuchać muzyki doskonałej jakości. Słuchaj w samochodzie muzyki z płyt CD w najwyższej jakości, dzięki bezstratnemu formatowi cyfrowemu FLAC, bez konieczności konwertowania. Urządzenie jest także wyposażone w wysokiej jakości funkcje audio, w 13-pasmowy korektor graficzny, który umożliwia precyzyjne dostosowanie brzmienia do własnych preferencji oraz funkcje Auto EQ (auto equalizer) i Time Alignment (dopasowanie czasowe).

Można też stworzyć, dzięki Mixtrax, nieprzerwany miks z ulubionych nagrań w swojej bibliotece muzycznej dodając efekty opracowane w oparciu o profesjonalne produkty DJ oraz podświetlenie w stylu klubowym

AVH-Z3000DAB

AVH-Z3000DABAVH-Z3000DAB Fot. Pioneer

System ten posiada wszystkie funkcje co model AHV-Z2000BT, a dodatkowo odtwarza radio cyfrowe DAB/DAB+, potwierdzone certyfikatem Digital Radio Tick Mark, który daje pewność najlepszej jakości.

AVH-Z5000DAB

AVH-Z5000DABAVH-Z5000DAB Fot. Pioneer

System multimedialny 2-DIN z 7-calowym elektrycznie opuszczanym ekranem dotykowym, zapewniającym łatwe podłączenie smartfona za pomocą USB, aplikacjami Apple CarPlay, Android Auto, DAB+, Waze oraz Bluetooth.

Android Auto pozwala, za pomocą prostego i intuicyjnego interfejsu lub poleceń głosowych, przeglądać i odtwarzać muzykę lub używać map Google i wyświetlać informacje o ruchu drogowym, nie tracąc wzroku z drogi, a Waze obsłużysz poprzez Android Auto i AppRadioMode+.

System odtwarza treści audio/video z płyt CD/DVD oraz urządzeń USB. Ponadto obsługuje standard Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki (Spotify), przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym (automatyczne wyciszanie dźwięku podczas rozmowy telefonicznej). Dzięki Sound Retriever można słuchać muzyki doskonałej jakości.

Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości funkcje audio – 13-pasmowy korektor graficzny oraz funkcje Auto EQ i Time Alignment.

AVH-Z7000DAB

AVH-Z7000DABAVH-Z7000DAB Fot. Pioneer

System 1-DIN z 7-calowym rozkładanym ekranem dotykowym. AVH-Z7000DAB umożliwia podłączenie smartfona (iOS/Android) za pomocą jednego przewodu USB i sterowanie aplikacjami z deski rozdzielczej w wygodny i bezpieczny sposób. Urządzenie obsługuje Apple CarPlay, dzięki któremu można korzystać z funkcji telefonu, map, słuchać muzyki i odczytywać wiadomości po wypowiedzeniu jednej komendy głosowej lub za jednym dotknięciem wyświetlacza, czyli korzystać z zalet iPhone w samochodzie. Android Auto pozwala, za pomocą prostego i intuicyjnego interfejsu lub poleceń głosowych, przeglądać i odtwarzać muzykę lub używać map Google i wyświetlać informacje o ruchu drogowym, nie tracąc wzroku z drogi, a Waze obsłużysz poprzez Android Auto i AppRadioMode+.

System odtwarza treści audio/video z płyt CD/DVD oraz urządzeń USB. Ponadto obsługuje standard Bluetooth do strumieniowego przesyłania muzyki (Spotify), przeprowadzania rozmów w trybie głośnomówiącym. Dzięki Sound Retriever można słuchać muzyki doskonałej jakości. Odtwarza radio cyfrowe DAB/DAB+, potwierdzone certyfikatem Digital Radio Tick Mark, który daje pewność najlepszej jakości.

Urządzenie jest wyposażone w wysokiej jakości funkcje audio – 13-pasmowy korektor graficzny oraz funkcje Auto EQ i Time Alignment. Można też dopasować podświetlenie przycisków i wyświetlacza do oświetlenia wnętrza Twojego samochodu mając do wyboru paletę 210,000 kolorów.

Wybierz swój system Pioneer.