Jedź na kamping z Oplem Vivaro Life

Niemiecki producent rozwija ofertę rodzinnych samochodów umożliwiających dalekie podróżowanie. We Frankfurcie zadebiutuje nowy kamper - Opel Vivaro Life.

Z zewnątrz wygląda w zasadzie tak samo jak Vivaro Tourer. W oczy rzucają się przyciemnione tylne szyby oraz klamki i obudowy lusterek w połyskującym, ciemnym kolorze. Do tego samochód postawiono na dwukolorowych felgach w rozmiarze 17 cali.

Po otwarciu bocznych, rozsuwanych drzwi możemy skorzystać z przesuwanego i składanego rzędu siedzeń. W połączeniu z tylną ławką, całość można zamienić przy pomocy kilku ruchów w miejsce sypialne. Pomiędzy drugim a trzecim rzędem siedzeń umieszczono składany stolik, dodatkowe ogrzewanie i oświetlenie w technologii LED. Wszystko po to, żeby uczynić wnętrze tego samochodu komfortowym miejscem do spania.

Opel Vivaro LifeOpel Vivaro Life fot. Opel

Na liście wyposażenia standardowego znajdziemy klimatyzację, system Park Assist, regulowane fotele z podłokietnikiem, boczne poduszki powietrzne, dodatkowe porty USB przy tylnych siedziskach oraz gniazdko 220 V. Opel Vivaro Life może być wyposażony opcjonalnie w system nawigacji Navi 80 IntelliLink z 7-calowym ekranem dotykowym. W tym modelu będzie również dostępny pakiet ospojlerowania od Irmschera.

Niemiecki producent nie ujawnił cenników dla modelu Vivaro Life. Poznamy je dopiero za kilka tygodni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.