Ford Ranger w limitowanej wersji Black Edition

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów najpopularniejszego pickupa na rynku. Nowy Ford Ranger ma być dostępny w specjalnej, limitowanej wersji Black Edition.

Specjalne wydanie pickupa przeznaczonego na europejski rynek pojawi się w limitowanym nakładzie 2,5 tysiąca egzemplarzy. Samochód można łatwo poznać po wyglądzie. Chromowane dodatki pomalowano na czarno, podobnie jak całe nadwozie.

Standardowe wyposażenie zawiera system nawigacji satelitarnej, przednie czujniki parkowania, kamerę cofania, system multimedialny SYNC 3 z 8-calowym ekranem dotykowym, dwustrefową klimatyzację, skórzaną tapicerkę oraz podgrzewane lusterka.

Pod maską pojawią się dwie wysokoprężne opcje. Pierwsza to silnik o pojemności 2,2 litra oferujący 130 lub 160 KM maksymalnej mocy. Alternatywą jest flagowa jednostka 3,2 TDCI o mocy 200 KM, połączona z 6-biegową skrzynią ręczną lub automatyczną.

Ford Ranger Black EditionFord Ranger Black Edition fot. Ford

Klienci z Europy mogą już zamawiać Rangera Black Edition wyłącznie w wersji Double Cab. Niestety, producent nadal milczy na temat cen i możliwości przywrócenia na rynek kolejnej odsłony legendarnego Bronco.

Copyright © Agora SA