Fiat Tipo w bogatej wersji. Ile kosztuje?

Kompaktowy Fiat Tipo cieszy się dużą popularnością na naszym rynku, a tymczasem polski importer wprowadza do cennika najdroższą wersję S-Design do cennika. Ile zapłacimy za taki samochód?

Cennik Fiata Tipo startuje od 72 400 zł. Regularna cena katalogowa wynosi 75 500 zł, ale Fiat wprowadził na początek rabat w wysokości 3100 zł. Model Tipo S-Design jest dostępny w takiej cenie z silnikiem benzynowym 1.4 o mocy 120 KM. Za jednostkę wysokoprężną 1.6 oferującą 120 KM zapłacimy co najmniej 80 400 zł. Klienci mogą do niej dobierać dwusprzęgłową skrzynię DDCT, która po rabacie kosztuje 86 400 zł.

Wersja S-Design jest również dostępna dla modelu kombi, który bez względu na wybrany silnik jest droższy o 3500 zł. Fiat Tipo Station Wagon z bogatym wyposażeniem kosztuje 75 900 zł.

Na liście wyposażenia standardowego znajdziemy pakiet stylistyczny z układem atrapy chłodnicy i obudowy lusterek w czarnej tonacji Piano Black, przyciemniane szyby tylne, jak również reflektory bi-ksenonowe. Oprócz tego zainstalowano w nim felgi aluminiowe 17" o specjalnym wykończeniu, fotele pokryte czarną tapicerką materiałowo-skórzaną, podłokietnik na tylnej kanapie, jak również pokładowy system multimedialny z funkcją Android Auto/Carplay.

Czy twoim zdaniem Fiat Tipo to dobra propozycja dla polskiego klienta?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.