Michelle Rodriguez ma już dość. Odejdzie z "Szybkich i Wściekłych"?

Piękna Michelle Rodriguez to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serii "Szybcy i Wściekli". Aktorka zagroziła, że zrezygnuje z wystąpienia w kolejnych dwóch filmach, stawiając producentom i scenarzystom swoje warunki.

Michelle Rodriguez opublikowała na Instagramie wpis, który zaniepokoił wszystkich fanów kultowej serii "Szybcy i Wściekli", gdzie aktorka wciela się w rolę Letty Oritz. Nie podoba się jej, że seria jest zbyt mało feministyczna. W swoim wpisie zagroziła, że jeśli się to nie zmieni, a w kolejnym epizodzie nie będzie pokazane więcej miłości do kobiet, to odejdzie.

Powagę sytuacji potwierdzają słowa aktorki, z których wynika, że jest w zasadzie pogodzona z odejściem. „To była świetna zabawa i jestem wdzięczna, że miałam szansę doświadczać tego, co dawali mi fani i studio przez te wszystkie lata” – napisała Michelle Rodriguez.

Do tej pory oprócz Letty Oritz mogliśmy zobaczyć żeńskie bohaterki, w które wcielały się: Jordana Brewster, Eva Mendes, Gal Gadot czy Charlize Theron. Jednak nie wszystkie występowały przez całą serię. Część z nich zrezygnowała z przedłużania kontraktów, a część uśmiercono na ekranie. Jedynie ostatnia wymieniona aktorka ma szansę zaprezentować się w następnych dwóch seriach.

Studio Uniwersal myśli już o 9. i 10. odsłonie kultowej serii. Już niebawem okaże się, czy producenci wystraszyli się słów Rodriguez.

Czy oglądasz nowe filmy z serii "Szybcy i Wściekli"?
Więcej o:
Komentarze (8)
Michelle Rodriguez ma już dość. Odejdzie z "Szybkich i Wściekłych"?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ...

  Oceniono 2 razy 0

  I słusznie, sam mam dość już tej idiotycznej pseudo samochodowej serii science fiction.
  Niech się to już skończy bo szkoda spędzać 2 godzin w kinie...

 • Gość: qwerty

  Oceniono 3 razy -1

  wiecznie odgrzewany kotlet z coraz bzdurniejszą fabułą. W następnej części będą się ścigać w kosmosie albo driftować czołgami.

 • fakej

  Oceniono 2 razy -2

  No to dzięki i nara

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX