Tuż przed premierą wycieka BMW X3. Mamy oficjalne zdjęcia

Tuż przed oficjalną prezentacją nowego X3 wyciekły zdjęcia. Nowego SUV-a możemy zobaczyć nie tylko z zewnątrz, ale także zajrzeć do środka. Co myślicie o zmianach?

Oficjalna prezentacja BMW X3 została zaplanowana na dzień dzisiejszy. Mamy jednak dla Was kilka zdjęć, które wyciekły tuż przed premierą. Do tematu nowego X3 wrócimy oczywiście jak tylko BMW ujawni wszystkie szczegóły nowej generacji. Na razie zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdziecie kilka zdjęć nowego X3. Również w sportowej wersji M40i. Spodziewamy się 360 KM pod maską, napędu xDrive, 8-biegowego automatu i mniej niż 5 s. do pierwszej setki.

Nowe BMW X3 | Co już wiemy?

BMW X3 trzeciej generacji zostanie zbudowane na bazie platformy CLAR. W porównaniu z poprzednikiem możemy się spodziewać wyraźnie niższej wagi, co przełoży się na osiągi i zużycie paliwa. "Źródła bliskie marki" donoszą także, że nowe X3 trochę urośnie, aby zdystansować się od kompaktowego modelu X1. Zgodnie z przewidywaniami, stylistyka nadwozia nie zaskakuje - Niemcy znani są ze swojego konserwatywnego podejścia do projektowania samochodów. Przeciek potwierdził wcześniejsze spekulacje, że mamy do czynienia z ewolucją, a nie rewolucyjnymi zmianami. Również wnętrze nie zmienia się drastycznie. To sprawdzony i dobrze znany projekt.

W ofercie nowego BMW X3 ma się pojawić hybryda typu plug-in, usportowiona wersja M40i oraz X3 M, które znajdzie się na szczycie oferty. Potwierdzone jest również BMW X3 w pełni elektryczne - wersja EV zadebiutuje w 2020 roku.

Czekamy na prezentację!

Czy podoba Ci się nowe BMW X3?
Więcej o:
Copyright © Agora SA