Polacy znowu tuningują Mercedesa. Teraz... model AMG!

Carlex Design wzięło się ostatnio za samochody Mercedesa. Po kultowej Gelendzie, teraz przyszedł czas na klasę C 63 AMG. Zapraszamy do naszej galerii.

Carlex Design to polska firma zajmująca się głównie modyfikacjami wnętrz. Modyfikacjami, o których zawsze głośno w świecie motoryzacji. Firma z Czechowic-Dziedzic to coś więcej niż tuning - to rodzaj sztuki. Każdy projekt jest wyjątkowy i dopracowany w najdrobniejszym detalu. 85 proc. klientów Carlexa to obcokrajowcy. Firma powstała w 2008 roku. Początkowo jej założyciel, Damian Skotnicki, prowadził ją z żoną. Dziś filie Carlex Design mają siedziby w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Czechach, a niebawem również w Korei Południowej.

Tym razem Polacy wzięli Mercedesa klasy C 63 AMG i w swoim stylu zaproponowali niepowtarzalny, luksusowy projekt kabiny. Dominującym motywem jest czerń i wszechobecna i skóra. Carlex zadbał też o odpowiednie nagłośnienie, instalując potężny zestaw firmy Audison. Już tradycyjnie, cena pozostaje tajemnicą. Biorąc pod uwagę, że Carlex pracuje tylko nad indywidualnymi, specjalnymi zleceniami, to możemy się spodziewać naprawdę dużej kwoty.

Zdjęcia najnowszego dzieła Carlex Design znajdziecie w naszej galerii.

Mercedes C 63 AMG Carlex DesignMercedes C 63 AMG Carlex Design fot. Carlex Design

Carlex Design nie ingerował w jednostkę napędową. Jak pewnie zdążyliście się już zorientować mamy tutaj do czynienia ze starszym C63 AMG. Dlatego pod maską pracuje 6,2-litrowa V-ósemka o mocy 451 KM.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.