Osiemnastoletnia Kim wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż. Za zarobione pieniądze chce kupić samochód

Studenckie życie nie jest łatwe. Przekonała się o tym pewna osiemnastolatka z Australii, która postanowiła wystawić swoje dziewictwo na sprzedaż. W ten sposób chce zarobić m.in. na wymarzony samochód.

Kim to osiemnastolatka z Australii, która przekonała się, że w czasie studiów trudno o dobrze płatną pracę, która pozwoli jej uniezależnić się finansowo. Dlatego wpadła na oryginalny sposób, jak szybko zarobić na samochód i studia. Mieszkanka Antypodów postanowiła wystawić na sprzedaż swoje dziewictwo.

Jej ogłoszenie trafiło na portal Cinderalla Escort, specjalizujące się w ogłoszeniach dziewczyn sprzedających dziewictwo. Do tej pory rekordowa kwota za taką transakcję wyniosła 2,3 mln euro. Pewien biznesmen z Hong Kongu zapłacił tyle za pierwszą noc z dziewczyną o imieniu Alexandra.

Plany Kim nie są zbyt skomplikowane. Zarobione pieniądze zamierza przeznaczyć na studia w Niemczech lub Wiedniu, a także opłacenie mieszkania i zakup samochodu. Stwierdziła, że woli sprzedać swoje dziewictwo zamiast oddać je chłopakowi, który może ją zostawić. Licytacja startuje od kwoty 100 tys. euro.

Więcej o: