BMW Serii 3 | Trzy nowe wersje

Bawarski producent odświeżył właśnie modele z Serii 1 i 2, a tymczasem popularna "trójka" otrzyma trzy nowe wersje wyposażenia, które będą dostępne już od lipca.

BMW Serii 3 będzie oferowane w trzech nowych wydaniach: Edition Sport Line Shadow, Edition Luxury Line Purity oraz Edition M Sport Shadow. Będą one dostępne zarówno dla wersji sedan, ale także kombi (Touring).

Wersja Edition Sport Line Shadow wyróżnia się czarnymi kloszami przednich i tylnych lamp, które nadają modelowi wyjątkowego wyglądu. W podobnym akcencie wykonano osłonę chłodnicy i końcówki wydechu. W zestawie są jeszcze 18-calowe felgi pomalowane w kolorze Jet Black.

Wersja Edition Sport Line Shadow jest wyposażona w specjalnie, kontrastujące przeszycia foteli, sportową kierownicę oraz elementy wykończenia wnętrza w kolorach Dark Aluminium Carbon lub Pearl Gloss Chrome.

Z kolei luksusowa odmiana Edition Luxury Line Purity jest wykończona satynowymi wstawkami aluminium przy oknach, wlotach powietrza i na osłonie chłodnicy oraz końcówkach wydechu i tylnym zderzaku. W standardzie znajdziemy 17-calowe koła, ale za dopłatą można wybrać obręcze w rozmiarze 19-cali. W kabinie pojawiły się elementy wykończone w kolorze Congnac, sportowa kierownica, a fotele są przeszyte kontrastującą nicią.

Ostatnia wersja Edition M Sport Shadow oferuje ciemne lampy i osłonę chłodnicy, jak w przypadku wersji Edition Sport Line Shadow. Różnicą są 19-calowe felgi ze znaczkiem „M” w kolorze Orbit Grey, zawieszenie M Sport, oraz pakiet aerodynamiczny. W kabinie znajdziemy wstawki z ciemnego aluminium i karbonu, sportową kierownicę, antracytową podsufitkę, nakładki na progi oraz tryb jazdy Sport+ w komputerze pokładowym.

Przy okazji niemiecki producent wzbogacił listę opcjonalnego wyposażenia oraz nowych lakierów. Uwagę wraca Sunset Orange, przeprojektowane wzory felg oraz odświeżony system iDrive.

Które z wymienionych aut jest twoim zdaniem numerem jeden w segmencie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.