Ta kupa złomu warta jest 17 tys. dol. Powód jest prosty

Serwisy aukcyjne to kopalnia ciekawych ogłoszeń. Na amerykańskim eBay-u można znaleźć Lamborghini Murcielago LP640 Coupe w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest tylko jeden szkopuł.

Użytkownik „lamborghinidismantler” sprzedaje naprawdę sporo części związanych z modelami produkowanymi w Sant Agata Bolognese. Wśród jego ogłoszeń możemy też znaleźć egzemplarz Lamborghini Murcielago LP640 Coupe w bardzo atrakcyjnej cenie. Zdjęcia tłumaczą, skąd ta "okazja".

Wystarczy wydać 16 850 dolarów, żeby stać się dumnym właścicielem resztek po tym modelu. Samochód został w dużej części strawiony przez pożar. Ciężko powiedzieć, jak dużo środków mogłaby pochłonąć odbudowa auta do stanu fabrycznego, ale już teraz można w ciemno założyć, że będzie nieopłacalna.

Ten sam użytkownik wystawił na aukcję Lamborghini Murcielago z 2006 roku z przebiegiem zaledwie 10 842 km oraz komplet części do tego egzemplarza. Przeglądając listę ogłoszeń z samych części można byłoby skompletować pewnie niejeden samochód. Ale właściciele starszych modeli Lamborghini nie muszą szukać części zamiennych po serwisach aukcyjnych. Od jakiegoś czasu funkcjonuje oddział PoloStorico, który zajmuje się odnawianiem włoskich supersamochodów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA