Karma Revero | Przesadzona cena

Model Karma Revero to nic innego jak odrodzony Fisker Karma pod nowymi skrzydłami. Luksusowa, czterodrzwiowa hybryda właśnie trafia do sprzedaży. Jednak producent chyba trochę przesadził z ceną

Cennik Karma Revero startuje od 130 tys. dolarów, ale w konfiguratorze można dołożyć kilka opcji, które podniosą wartość tego pojazdu do 139 900 dolarów, włączając w to 1400 dolarów za koszty dostawy. Dla szybkiego porównania samochód kosztuje więcej niż najdroższa wersja luksusowego Range Rovera Velar.

Na stronie internetowej producenta uruchomiono już konfigurator, w którym można podejrzeć model Karma nie tylko w różnych wersjach kolorystycznych, ale również na tle różnych krajobrazów. Najdroższe lakiery to Corona Del Sol, Ocean Veil oraz Anza Desert. Klienci mogą wybrać jedną z ośmiu opcji wykończenia wnętrza. Do tego są dostępne trzy poziomy wyposażenia – kosztujące od 1500 do 2500 dolarów. Na liście opcji znajdziemy cztery rodzaje felg, włączając 22-calowe Dune Twist w kolorze Midnight Chrome. Zaciski hamulców pomalowane w wybranym kolorze kosztują dodatkowe 900 dolarów.

Na razie Karma Revero jest dostępna z jednym silnikiem. Hybrydowy układ napędowy o mocy 403 KM oferuje całkowity zasięg 482 kilometrów lub 80 km na samej jednostce elektrycznej. Czas ładowania to 10 godzin przy wykorzystaniu 16 amperowej ładowarki o napięciu 120 V. Prędkość maksymalna to 201 km/h.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.