Borgward BXi7 | Kontrolowany przeciek

Pojawiły się już pierwsze zdjęcia chińskiego SUV-a pod niemiecką marką Borgward. Elektryczna wersja topowego modelu BXi7 zadebiutuje już za kilka dni podczas salonu motoryzacyjnego w Szanghaju. Znamy pierwsze szczegóły

Na razie wyciekło tylko jedno zdjęcie prezentujące model Borgward BXi7 w pełnej okazałości. Na białym nadwoziu zaakcentowano niebieskie detale, które sugerują ekologiczny napęd. Pojawiły się na przednich reflektorach, bocznych lusterkach, logotypach oraz pokrywie chłodnicy.

Producent nie zdrada  szczegółów na temat napędu elektrycznego. Zagraniczne źródła donoszą, że elektryczny SUV z Chin oferuje 255 km na jednym ładowaniu. Dużym atutem chińskich modeli ma być cena, która poznamy już niebawem, gdy ruszy produkcja w niemieckiej fabryce w Bremen. W tym samym miejscu będzie powstawać model BX5 w europejskiej specyfikacji, który będzie również dostępny w wersji hybrydowej i elektrycznej. Nie dalej jak miesiąc temu na rynku chińskim zadebiutował wariant napędzany doładowanym, benzynowym silnikiem o mocy 190 KM.

Premiera elektrycznego Borgwarda BXi7 odbędzie się już 19 kwietnia podczas salonu motoryzacyjnego w Szanghaju.

Czy Twoim zdaniem powracający po latach Borgward odniesie sukces na rynku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.